Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Złocistorudy Kosmos niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 21:07
Neo-Nówka -"Wigilia 2022" - Bez Cenzury (NOWOŚĆ)

Wpisz to w googlach. To o naszej Gromadce. Podaj dalej do znajomych
Oglądajcie do końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Wiąz niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 21:30
Dzisiaj, 1.08.2022 zobaczyłem kim jest pan Patryk Hałka, p.o. Wóta naszej gminy. Przedstawiciel PiSu, podczas posiedzenia Rady Gminy nie powiedział ani słowa o rocznicy Powstania Warszawskiego. Gdy cały kraj świętował w godzinie ,,W" on siedział i udawał, że słucha wystąpień radnych. Wstyd panie Hałka, wstyd. Patrzyłem na pana i przekonałem się, że nie powinien pan być naszym wójtem. Nie dorósł pan do tej funkcji.
Gmina, którą pan zarządza także tej rocznicy nie zauważyła, za to na stronie gminy pojawił się pana spot wyborczy w towarzystwie działacza PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Gunera niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 21:39
Hałka zajął się kolonoskopią w gminie. Uważajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kasztanowiec niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 22:34
&feature=emb_rel_pause

Cała prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kasztanowiec niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 22:36
https://youtu.be/sElhLcagn0k
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kabaret niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 22:43
Dobry kabaret to z zwolenników Kawki.
Mam nadzieję, że po wyborach pożegnamy tych zwolenników wraz z ich słupem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tikol niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 23:11
~~mów mi wuju napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Uha napisał(a): Masz jakiś problem, tylko sam/sama nie wiesz jaki.
Popluję , po podskakuję, ale to i tak nic nie zmienia.

Nic z twojego bezsensownego pisania, ludzie w Gromadce chcą zmian, dlatego będą głosować na Patryka Hałkę.

Ładna mi to zmiana ,z deszczu pod rynnę .Skąd wiesz czego chcą ludzie z Gromadki ,tyś wiejski cham przecie !

Ci co ze mną rozmawiają mówią, że będą głosować na Pana Patryka Hałkę, obecnie pełniącego obowiązki Wójta.
Jeszcze ikt wprost mi nie powiedział, że będzie głosował na Kawkę. Chociaż myślę, że mój brat z całą swoją rodziną może na niego głosować, bo się z nim blisko zna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radew niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 3:35
~~Tikol napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mów mi wuju napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Uha napisał(a): Masz jakiś problem, tylko sam/sama nie wiesz jaki.
Popluję , po podskakuję, ale to i tak nic nie zmienia.

Nic z twojego bezsensownego pisania, ludzie w Gromadce chcą zmian, dlatego będą głosować na Patryka Hałkę.

Ładna mi to zmiana ,z deszczu pod rynnę .Skąd wiesz czego chcą ludzie z Gromadki ,tyś wiejski cham przecie !
Ci co ze mną rozmawiają mówią, że będą głosować na Pana Patryka Hałkę, obecnie pełniącego obowiązki Wójta.
Jeszcze ikt wprost mi nie powiedział, że będzie głosował na Kawkę. Chociaż myślę, że mój brat z całą swoją rodziną może na niego głosować, bo się z nim blisko zna.

Wygląda na to że w tej twojej rodzinie tylko twój brat ze swoją rodziną są normalni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza