Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Mieszkanka gminy niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 6:21
Pan Hałka powinien popracować nad sylwetką. Nie wygląda dobrze jak na człowieka po 30. Siłownia by się przydała. Także dużo pracy przed nim, bo przecież jeszcze studia trzeba skończyć. Potem dopiero może startować w wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Sałata niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 6:36


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Sałata niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 6:39
Cała Polska już się śmieje z PiS. Tylko ciemny lud z Gromadki tego jeszcze nie widzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gustaw niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 8:35
Widzę, że zwolennicy Kawki po nocach spać nie mogą, komentarze o 4 rano już płodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makkwak niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 12:17
Z tego co tu wypisują zwolennicy Kawki, jak ujadają, dochodzę do wniosku, że nigdy ich nie poprę.
Coś ten wasz naczelny muzyk źle, nieczysto pogrywa.

Nie chce mi się z wami więcej wchodzić w dyskusję, szkoda mojej energii.
Głosuję na Pana Patryka, jestem za zmianami w gminie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 12:38
Ja stawiam na dalszy rozwój gminy. Głosuję na Pana Kawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tolek niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 12:39
~~Makkwak napisał(a): Z tego co tu wypisują zwolennicy Kawki, jak ujadają, dochodzę do wniosku, że nigdy ich nie poprę.
Coś ten wasz naczelny muzyk źle, nieczysto pogrywa.

Nie chce mi się z wami więcej wchodzić w dyskusję, szkoda mojej energii.
Głosuję na Pana Patryka, jestem za zmianami w gminie.



Powiedz ,syndrom sztokholmski '' i idi na xuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~libet niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 12:48
~~Makkwak napisał(a): Z tego co tu wypisują zwolennicy Kawki, jak ujadają, dochodzę do wniosku, że nigdy ich nie poprę.
Coś ten wasz naczelny muzyk źle, nieczysto pogrywa.

Nie chce mi się z wami więcej wchodzić w dyskusję, szkoda mojej energii.
Głosuję na Pana Patryka, jestem za zmianami w gminie.

Zmiany na pewno posłużą mieszkańcom. Zwolnią urzędników z doświadczeniem, przyjmą swoich partyjniaków równie dziewiczych jak sam kandydat . Nie matura lecz legitymacja partyjna z pisu . Powodzenia dla mieszkańców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza