Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Tadek niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 13:44
~~und napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Franek napisał(a): Jakie zmiany w szkołach od nowego roku szkolnego?


Nic wielkiego , religia w kościele a nie w szkole.

O zmiany postara się nowy wójt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zierkao niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 21:07
Nowy wójt, porażka, on coś może ? Człowiek na emeryturze, bo ja tylko to mam w głowie co Matołek mi podpowie, a że Matołek sam nic bez Darka nie powie więc próżnia .
Żałosne to wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Czyściec niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 22:41
~~Leo napisał(a): "Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo."
Też mam taką nadzieję, wszyscy ci którzy od dekad są na stołkach powinni przekazać władzę młodszym.

Stary wypalony, tym bardziej na emeryturze może pracować jako stróż a nie decydować o tym jak społeczeństwo ma żyć.
Dyrektorzy szkół, którzy odeszli na emeryturę mogą założyć sobie działalność i udzielać korepetycji, a nie blokować miejsca młodym.
Aluzja do dyrektorki z Modłej.
Stare kwoki, tym bardziej ukraińscy nacjonaliści nie powinni blokować Polaków i zaniżać im oceny .
W szkołach kształtuję się przyszłość Polski, jaka ona będzie i jakie wartości wszczepi się młodemu, następnemu pokoleniu.
Od szkół, przedszkoli zależy jaka kiedyś będzie Polska.

Polska powinna być Polską.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janka niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 14:30
~~Zierkao napisał(a): Nowy wójt, porażka, on coś może ? Człowiek na emeryturze, bo ja tylko to mam w głowie co Matołek mi podpowie, a że Matołek sam nic bez Darka nie powie więc próżnia .
Żałosne to wszystko.

Nowy wójt wszystko może. Może, np. zatrudnić jeszcze jednego wicedyrektora w S P w Gromadce , bo dwóch to za mało .
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Facelia niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 16:26
~~Malinowoczerwony Złotokap napisał(a): Ciekawa jestem gdzie wypłynie Lidia Z. po wyborach, bo w drugiej turze dogadywała się i z jednym i z drugim kandydatem.
"Bo do wyborów nie idzie się dla pieniędzy..."


Słyszałam, że miejsce ma już przygotowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sts niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 16:42
~~Brunatna Facelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwony Złotokap napisał(a): Ciekawa jestem gdzie wypłynie Lidia Z. po wyborach, bo w drugiej turze dogadywała się i z jednym i z drugim kandydatem.
"Bo do wyborów nie idzie się dla pieniędzy..."


Słyszałam, że miejsce ma już przygotowane.


Bardzo dobre posunięcie znam cwaniaczka który wziął od dwóch drużyn po 5 tys ,ale mało tego ta co przegrała zażądała zwrotu kasy a on ich wyśmiał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 17:31
Kiedy wybory nowej kadry kierowniczej w szkole w Gromadce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Dziewięćsił niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 19:50
500 plus i 300 plus emeryci nie otrzymują.
Proszę nie pisać kalumni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu