Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Teo niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 22:25
Wasz Jarek, Biedroń i Donaldinio to ta sama liga, nie macie się o co i czym przepychać.
Ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa nie uchwała niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 10:58
Nigdy nie zobaczycie u siebie Jarka , nigdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Ubiorek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 16:00
~~hucpa nie uchwała napisał(a): Nigdy nie zobaczycie u siebie Jarka , nigdy.


za to ty masz jego kota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szymon niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 16:37
Od poniedziałku (11 grudnia ) powstanie rząd Tuska. Będą to rządy wywłaszczania i upokarzania Polaków , a także braku demokracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 17:21
~~Teo napisał(a): Zdrajców pozbawiać polskiego obywatelstwa.





Tylko nieznający historii głosowali na Tuska i zawiązaną przez niego Koalicję. Już teraz powoli żałują tego wyboru.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiosenna Sasanka niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 17:26
~~Uczeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Zdrajców pozbawiać polskiego obywatelstwa.





Tylko nieznający historii głosowali na Tuska i zawiązaną przez niego Koalicję. Już teraz powoli żałują tego wyboru.




Jakie powoli , szybko żałują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 17:36
Tusk i jego koalicjanci drastycznych cięć dokonają po jakimś czasie , wtedy obywatele przejrzą na oczy.
Podniosą również wiek emerytalny, myślę, że jakeś 2 lata.
Ludzie chcieli zmian więc będą je mieli, a ja sobie spokojnie na to popatrzę, jak nie chcą żebym uczciwie pracował to przejdę do szarej strefy.
Po co koryciarzom moje podatki, twierdzą, że oni na siebie zarabiają, więc niech tak będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 17:48
~~Teo napisał(a): Tusk i jego koalicjanci drastycznych cięć dokonają po jakimś czasie , wtedy obywatele przejrzą na oczy.
Podniosą również wiek emerytalny, myślę, że jakeś 2 lata.
Ludzie chcieli zmian więc będą je mieli, a ja sobie spokojnie na to popatrzę, jak nie chcą żebym uczciwie pracował to przejdę do szarej strefy.
Po co koryciarzom moje podatki, twierdzą, że oni na siebie zarabiają, więc niech tak będzie.


Przestań się mazać, jeszcze tylko 2 dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza