Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Pionier niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 17:56
~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Tusk i jego koalicjanci drastycznych cięć dokonają po jakimś czasie , wtedy obywatele przejrzą na oczy.
Podniosą również wiek emerytalny, myślę, że jakeś 2 lata.
Ludzie chcieli zmian więc będą je mieli, a ja sobie spokojnie na to popatrzę, jak nie chcą żebym uczciwie pracował to przejdę do szarej strefy.
Po co koryciarzom moje podatki, twierdzą, że oni na siebie zarabiają, więc niech tak będzie.


Przestań się mazać, jeszcze tylko 2 dni.

I co? w czym upatrujesz nadzieję ? będzie jak do 2015
czyli bordello bum bum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 18:01
~~Pionier napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Tusk i jego koalicjanci drastycznych cięć dokonają po jakimś czasie , wtedy obywatele przejrzą na oczy.
Podniosą również wiek emerytalny, myślę, że jakeś 2 lata.
Ludzie chcieli zmian więc będą je mieli, a ja sobie spokojnie na to popatrzę, jak nie chcą żebym uczciwie pracował to przejdę do szarej strefy.
Po co koryciarzom moje podatki, twierdzą, że oni na siebie zarabiają, więc niech tak będzie.


Przestań się mazać, jeszcze tylko 2 dni.
I co? w czym upatrujesz nadzieję ? będzie jak do 2015
czyli bordello bum bum


To już jest koniec nie ma już nic
Jesteśmy wolni możemy iść
To już jest koniec możemy iść
Jesteśmy wolni bo nie ma już PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szymon niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 19:00
Boże, chroń nas przed .takim premierem jakim miałby być ewentualnie ten ,którego planuje wcisnąć nam autobusowa partia Marszałka Sejmu, PO i inne partie kanapowe tej tzw. Koalicji. Wysłuchaj nas Panie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Panie niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 19:17
~~Szymon napisał(a): Boże, chroń nas przed .takim premierem jakim miałby być ewentualnie ten ,którego planuje wcisnąć nam autobusowa partia Marszałka Sejmu, PO i inne partie kanapowe tej tzw. Koalicji. Wysłuchaj nas Panie.


Słucham cię Szymon i wiesz co ci powiem ?, a idi ty na xuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Heniek niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 23:10
~~Panie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szymon napisał(a): Boże, chroń nas przed .takim premierem jakim miałby być ewentualnie ten ,którego planuje wcisnąć nam autobusowa partia Marszałka Sejmu, PO i inne partie kanapowe tej tzw. Koalicji. Wysłuchaj nas Panie.


Słucham cię Szymon i wiesz co ci powiem ?, a idi ty na xuj.





Ty Panie nie Polak , Ty Ruski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Klon niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 7:59
Nie panie. Idi ty na xuj to typowo ukraińskie pozdrowienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ugięty kark niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 10:10
~~Zielonkawobrązowy Klon napisał(a): Nie panie. Idi ty na xuj to typowo ukraińskie pozdrowienie.

Kiedy wracają do siebie? Macie jakieś informacje?
pis im tyle nadawał że już wystarczy, teraz po/ko będzie rozdawać Murzynom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 11:38
Wybór wybitnego,, polityka " na premiera Polski to najkrótsza droga do upadku państwa polskiego. Gdyby inny wybitny ,,polityk" został MSZ Polski, to byłaby najkrótsza droga do piątego rozbióru Polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.