Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 12:48


Gimnastyka poranna, to miało być

Magnum44 muszę w tym roku wybrać się nad morze....:)

:> :D :* :* :*


Dopisane 17.01.2012r. o godz. 12:48:

...żegnaj przezabawna koleżanko....uważaj bo ślisko....powolutku i ostrożnie....bo z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się ,że w tym tygodniu służbom drogowym ZABRAKNIE SOLI...:)paaaa...POWODZENIA..:) :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m44 niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 12:52
capitanosss napisał(a):
Magnum44 muszę w tym roku wybrać się nad morze....:)
w tym tygodniu służbom drogowym ZABRAKNIE SOLI...:)paaaa...POWODZENIA..:) :* :* :*


Ad1. KONIECZNIE!!

Ad2. ... a na ortopedii nie ma już miejsc:D:D

:*:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 13:08
:D :D :D :D :D :* :* :* :D :D :D :D ...DOBLE :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 13:59
Ulubiony film Marit Bjoergen? TERMINATOR :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 17:12
Dobry :D

Marketing kobiecy:
1. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku". To jest Marketing Bezpośredni.
2. Jesteś na imprezie z przyjaciółmi, widzisz atrakcyjnego faceta, jeden z twoich znajomych podchodzi i mówi: "Tamta laska jest świetna w łóżku". To jest Reklama.
3. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, prosisz go o numer telefonu, następnego dnia dzwonisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku". To z kolei jest Telemarketing.
4. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, rozpoznajesz go, odświeżasz mu w pamięci znajomość i pytasz: "Pamiętasz, jak dobra jestem w łóżku?" To się nazywa Customer Relationship Management (CRM).
5. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, wstajesz, poprawiasz ubranie i fryzurę, podchodzisz, stawiasz mu drinka. Mówisz mu, jak ładnie pachnie oraz zachwycasz się jego garniturem. Napomykasz, jak dobra jesteś w łóżku. To się nazywa Public Relations.
6. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzi i mówisz: "Jestem dobra w łóżku", następnie pokazujesz mu jeden sutek lub całą pierś. To jest Merchendising.
7. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, on podchodzi i mówi: "Słyszałem, że jesteś świetna w łóżku" - to jest uznana marka, czyli Branding.


:D:D:D Chopy, strzeżcie się :>



Dopisane 17.01.2012r. o godz. 17:12:

[img=1326816743_rst7h6j.jpg]


Zmoderowano 17.01.2012 godz.17:48 - powód: niecenzuralna fotka :> (sentinel)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 17:18
Lata kobiet:

18 - 21 - kobieta jest jak Afryka, albo Australia.
Jest tylko w połowie odkryta, dzika pełna
naturalnego piękna z gęstym buszem w
urodzajnych deltach.

21 - 30 - kobieta jest jak Ameryka lub Japonia.
Całkowicie otwarta, dobrze poznana i otwarta
na handel, szczególnie na kraje posiadające
pieniądze lub samochody.

30 - 40 - kobieta jest jak Indie lub Hiszpania.
Bardzo gorąca, odprężająca i świadoma swojej
urody.

40 - 45 - kobieta jest jak Francja albo Argentyna.
W czasie wojny została w połowie zniszczona,
ale można jeszcze znaleźć cieple i wartościowe
miejsca do zwiedzenia.

45 - 50 - kobieta jest jak Jugosławia lub Irak.
Wojnę przegrała i męczą ja problemy przeszłości.
Poza tym potrzebna jest całkowita odbudowa.

50 - 60 - kobieta jest jak Rosja albo Kanada.
Bardzo daleka, cicha, jej granice są praktycznie
nieskończone, ale zimny klimat trzyma ludzi z
dala.

60 - 70 - kobieta jest jak Anglia albo Mongolia.
Ma poważanie i świetną przeszłość, ale nie ma
przyszłości.

70 - ... - kobieta jest jak Albania albo Afganistan.
Wszyscy wiedzą jak tam jest ale nikt nie chce
tam wyjechać.

Wieczorem się z Tobą policzę, osobo z Kraju Kwitnącej Wiśni :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 17:46
~ napisał(a):
21 - 30 - kobieta jest jak Ameryka lub Japonia.
Całkowicie otwarta, dobrze poznana i otwarta
na handel, szczególnie na kraje posiadające
pieniądze lub samochody.


Kraje mające pieniądze i samochody mnie nie interesują :P interesują mnie za to takie, które mają mi do zaoferowania swoje serce, swój umysł i swoją osobę. Reszta jest nieważna :>

Dla mnie możesz wyglądać nawet tak ;):P

[img=1326818761_hnvkzln.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 20:23
...wisienko D_T....pieniądzów nimam,samochód zabrał mi komornik...
...SERDUCHO wielkie mam niczym DZWON ZYGMUNTA.....
....i i i i i i........!!!!!!!.....kocham wszystkie japonki z kraju kwitnącej wiśni :D :> :* :* :*

....miłgo wieczoru życzę,lecz ja muszę powolutku uciekac idę spać,bo raniutko do pracy.......:)huuuurrraaaaaaa...:)...CMOKKKKK..:)DOBRANOC...:) ;) ;) ;)


Dopisane 17.01.2012r. o godz. 20:23:

...wisienko D_T....pieniądzów nimam,samochód zabrał mi komornik...
...SERDUCHO wielkie mam niczym DZWON ZYGMUNTA.....
....i i i i i i........!!!!!!!.....kocham wszystkie japonki z kraju kwitnącej wiśni :D :> :* :* :*

....miłgo wieczoru życzę,lecz ja muszę powolutku uciekac idę spać,bo raniutko do pracy.......:)huuuurrraaaaaaa...:)...CMOKKKKK..:)DOBRANOC...:) ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu