Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
12 lipca 2013r. o 19:41
...chcialem zacytowac(przytoczy)...wypowiedz anonimowego internauty komentujacego pewny artykul z popularnego portalu internetowego INTERIA....bardzo mi sie spodobal i szczegolnie rozbawil....loto lon

TEN TUSKU TO GENIUSZ ,HITLER I KOMUNISCI NIE ZRUJNOWALI POLSKI A JEMU PEWNIE SIE UDA , NOBEL Z EKONOMI GWARANTOWANY ,ROSJA I NIMCY ZAJMA POLSKE BEZ WYSTRZAŁU GRATULACJE BOSKI GENIUSZU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
13 lipca 2013r. o 7:25
ąpiewający Grabowski....hm... jakoś mi się z don Corleone kojarzy...szczególnie w tym "jest fest,że się jest"




Dopisane 13.07.2013r. o godz. 06:59:




Dopisane 13.07.2013r. o godz. 07:12:

i tak na koniec...uważajcie kochani w ten piękny sobotni dzień coby jutro nie trza o pomoc prosić cycate anioły...




Dopisane 13.07.2013r. o godz. 07:25:

no i niech Cię,Capitanosss,poległam,ściągnęłam nawet płyty i odsłuchuję po kolei...zaje...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
13 lipca 2013r. o 11:38
Humor z zeszytów .

Słowianie mieszkali w domach z drewna, z których dym wychodził mniejszymi otworami a Słowianie większymi.

Nasze plemiona przed przyjęciem chrztu zachowywały się jak normalni ludzie
:D

Wieś była samowystarczalna: kobiety dostarczały mleka, mięsa i skór
:D

Papieże zawsze mieszkali w Rzymie. Z ojca na syna żyli w celibacie. Pierwszy papież nazywał się Romulus
:D

Adam i Ewa zgrzeszyli w raju, bo obydwoje byli w strojach topless, co ich bardzo podniecało
:D

Koalicja w sejmie polegała na bliższych stosunkach w ławie
:P

Królów wybierano w dawnej Polsce na zasadzie erekcji :]

Na wsi panowała ciemnota, a także wójt.

:)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
14 lipca 2013r. o 9:04
...kurczaczki moje kochane....odpiszę na wszystkie posty....dziekuję cieplunie slófka i mega dawkę humoru....teraz lecę popracować..no cóż sila wyższa...:(

wszystkim dżemerowiczom slę smutnawą,lecz bardzo przepikna piosnkę....BOMMMMBBAAAAAAAAAAAA...!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z6CmuXsuXP8#at=47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
14 lipca 2013r. o 9:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
14 lipca 2013r. o 9:07


.....AMIERIKA...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
14 lipca 2013r. o 9:07
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2013r. o 10:21
http://demotywatory.pl/4169932/Ludzie-to-bezwzgledne-istoty

http://demotywatory.pl/4170090/Kiedys-za-pewnymi-ludzmi-skoczylbym-slepo-w-ogien
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.