Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
9 września 2011r. o 12:42
..menszczyna ....pisze się przez samo"h"....:):):) :* :* :* :D :D :D


Dopisane 08.09.2011r. o godz. 23:48:

&feature=related


Dopisane 09.09.2011r. o godz. 00:45:

&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=fvwrel
&feature=related
&feature=related
&feature=related



Dopisane 09.09.2011r. o godz. 12:42:

...drodzy ,kochani internauci chciałbym podzielić się z wami moją troską i zarazem pefffną obawą .....jestem na rozdrożu dróg.....POMÓŻCIE...!!!!

Otóż którego lipcowego słonecznego dzionka siedziałem sobie na ławeczce,nad naszą "sekwaną".....zażywam kąpieli słonecznej,kaczuszki kwaczą,"łabądki" syczą, niebiańskie gołębie wesoło i dumnie gruchają ze szczęścia,karpie ochoczo pluskają się w ciepluniej wodzie...... AJA WCIĄŻ SKUPIONY....(((choć przyznam się wam ,że na chwilę straciłem kontrole,koncentrację i całą uwagę poświęconą słoneczku.....bo przebiegły dwie prześliczne blondyneczki z dużym biustem)))....
No ale wracając do tematu i mnie nurtującego wciąż problemu..:)
Jak już byłem wystarczająco czerwony na twarzy(proszę nie mylić czerwoności z opalenizną)..pozwoliłem sobie na odrobinę relaksu,SZYBKO POPATRZAŁEM W PRAWO , W LEWO, NA GOŁĄBKI,NA KACZUSZKI I JESZCE RAZ NA GOŁĄBKI.....i nie wierzę moim łoczom, stoi sobie znak informacyjny ZAKAZ DOKARMIANIA PTAKÓW(wszystkich stworzeń fruwających i gdaczączych).....:)
Ręce mi opadły ,słoneczko się schowało,karpie dały nura,kaczuszki zanurkowały, tylko wciąż te blondynki biegały w kółko jakby nic....... się nie stało.
Ogarnął mnie strach,zalał mnie pot,ręce zaczęły mi się trząść.....a na ławce siedzę ja i kilogram BUŁKI TARTEJ tuż obok mnie.....:)
No i mam babo placek...zagłoska na maksia....PATRZĘ W PRAWO ,PATRZĘ W LEWO...kaczki.... są, łabądki..... są, karpie..... są, gołąbki .....są, blondynki ...są( POSUWAJĄ JAK SZALONE)....STRAŻ MIEJSKA NIE MA......ufsssss...:(.

No i wzbudził się ogromny dylemat w moim sumieniu, CZY....???? ( I TU POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY...!!!!!!!)........
...l.jeżeli wysypię raz na miesiąc sto gram bułki tartej na chodnik koło sekwany dla gołąbków .......czy to się zalicza do kategorii DOKARMIANIE czy może jako POCZĘSTUNEK....:):):)
A straży miejskiej to ja boję się ,bardziej niż mojej teściowej, kiedyś miałem kontakt wzrokowy z takim "strażnikiem Teksasu"(ale tylko raz w życiu i nie chcę nigdy więcej)....
Popatrzyłem się mu głęboko w jego ślipka.....aż zaszokowało mnie co zobaczyłem....zobaczcie sami..... ....[$].[$]......dziękuję za uwagę i proszę o pomoc...:)
:* :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5640
#Nudabida nieaktywny
9 września 2011r. o 12:49
Proponuję przygotowac tę bułkę gotową do startu/tzn. sypania/ i korzystać z chwili przechodzenia blondyneczek... :D
Wątpię, czy wtedy strażacy miejscy zechcą zwrócić uwag na to co dzieje się 5 cm nad poziomem chodnika.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
9 września 2011r. o 12:56
...dziękuję :):):),napefffno zastosuję ......tylko "sobiem" pomyślałem....a jeżeli ta straż teksasu...to właśnie były te dwie blondynki ,tylko w stroju ....INCOGNITO...(w przebraniu)..:):):)...polujące na "SYPACZY BUŁKI TARTEJ"...:).... :| :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2011r. o 15:02
&feature=player_embedded#!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
9 września 2011r. o 16:11
&feature=related
&feature=related
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
9 września 2011r. o 16:19
Capitanosss, uwielbiam Twoja gusta muzyczne :P:P:P Po prostu powalają mnie na kolana :>;)

A tu coś ode mnie specjalnie dla Ciebie, żebyś wiedział, jak o Ciebie dbam :>:P:*[img=1315577779_ru4vriq.jpg]



Dopisane 09.09.2011r. o godz. 16:17:

A tak będę wyglądać jak znajdę pracę i uczczę to jakimś kielonkiem ;):P[img=1315577843_jb8jryg.jpg]



Dopisane 09.09.2011r. o godz. 16:19:

A tu coś dla przyjemności - polecam zwłaszcza czerwony guziczek na samej górze ;):P:>

[img=1315577998_ijkpiq5.jpg]

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
9 września 2011r. o 16:43
..łoj słodka kruszynko .....widocznie wyczułaś,że prawie zasypiam nad klawiaturą....dzięki Twoim prześmiesznym pomysłom(fotkom) .....jeszcze walczę,trwam.....będzie dobrze,DZIĘKI ,ŻE PRZYWRÓCIŁAŚ MI KRĄŻENIE KRWI ....:)


Dopisane 09.09.2011r. o godz. 16:43:

&feature=related
&feature=related


&feature=related
&feature=fvsr
&feature=related
&feature=related
&feature=related
&feature=related
https://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=7M-jsjLB20Y&NR=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2011r. o 16:53
http://komiks.interia.pl/zdjecie,888100,5,488
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza