Halo ! Witam!
Poszukuje ludzi ktorzy mieli stycznosci z gra zwana "Dota" jest to mapa do gry WarCraft 3 Frozen Throne. Szukam ludzi iz chcial bym bardzo rozpowszechnic te gre , sam niem dlaczego tak po prostu. Osoby ktore graja lub mialy by zamiar zapraszam na Gg: 8367824 lub skype: Nedifix albo Nedifinek.
Ja z bratem gram na konsoli.
Moim zdaniem dobre gry(choć w nie wszystkie z nich można grać na PS3) to:
Wiedźmin 1 i 2
Mass Effect 1 i 2
Fight Night Champion
Gran Turismo 5
Trylogia God of War-POLECAM:D
co do fallouta to New Vegas
Batman Arkham Asylum takie nawet
Uncharted 1 i 2 też dobre
A na PC to polecam gre World of Warcraft kiedys gralem i bylo super teraz niestety mój PC nie nadaje się do grania
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.