Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:15
~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): proponowałem ci spotkanie w redakcji...
wymiękłeś ...
teraz pytam wprost nie za plecami dlaczego się nie zalogujesz i złożysz tu deklarację że nie masz z tym nic wspólnego...
spotkanie z tobą?
wykluczone Lucjan bo po naszej ostatniej rozmowie sprzed miesiąca kiedy sam do mnie zadzwoniłeś , przeinaczyłeś moje słowa na swój sposób...
zaufać tobie to jak zaufać grzechotnikowi ...to ostatnia rzecz na którą mógłbym się zdobyć...
a to że tu otwarcie nie zaprzeczysz jako zalogowany jest dla mnie praktycznie jasnym przekazem...
jeśli się to sprawdzi Lucjan ...
there will be no mercy...

Swoje tchórzostwo potwierdziłeś choć nie musiałeś, wiem o tym od dawna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Miesiącznica niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:19
Co się puszysz Janie , obrażasz niewinne osoby ,
Odpowiedz jakie dane wrażliwe są ujawnione, numer telefonu i wykropkowane imię z nazwiskiem , adres pojawiał się tu stosunkowo często by nie zapamiętać ,
ktoś potrzebował remontu łazienki , więc co w tym złego polecić fachowca , a teraz zakończ te śmieszne
podejrzenia , i udaj się do instytucji odpowiedniej dla sprawy . Ja to wstawiłem.
Jurek

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:20
~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): widomo że żaden z ciebie ''kryształ''....;D
ale zadano ci tu pytanie...co z tym zalogowaniem się i jasnej ,otwartej deklaracji że nie opublikowałeś tego postu z moimi danymi...;D

Wszystko osobiście powtórzę tobie i " Bolecnaucie " prosto w oczy, starczy ci na to odwagi??. Wiem że nie, udowodnisz że się mylę ?.
Zapraszam jutro do redakcji bolca. Podaj godzinę .

Jak przyjdziesz razem z twoim "koleżką" Januszem to w każdym miejscu i o każdej porze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:32
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): widomo że żaden z ciebie ''kryształ''....;D
ale zadano ci tu pytanie...co z tym zalogowaniem się i jasnej ,otwartej deklaracji że nie opublikowałeś tego postu z moimi danymi...;D

Wszystko osobiście powtórzę tobie i " Bolecnaucie " prosto w oczy, starczy ci na to odwagi??. Wiem że nie, udowodnisz że się mylę ?.
Zapraszam jutro do redakcji bolca. Podaj godzinę .
Jak przyjdziesz razem z twoim "koleżką" Januszem to w każdym miejscu i o każdej porze.

Tu jest dowód, Psianka i Bolecnauta to jedna osoba , odpowiadając jednemu system wrzuca " dwóch."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:40
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): widomo że żaden z ciebie ''kryształ''....;D
ale zadano ci tu pytanie...co z tym zalogowaniem się i jasnej ,otwartej deklaracji że nie opublikowałeś tego postu z moimi danymi...;D

Wszystko osobiście powtórzę tobie i " Bolecnaucie " prosto w oczy, starczy ci na to odwagi??. Wiem że nie, udowodnisz że się mylę ?.
Zapraszam jutro do redakcji bolca. Podaj godzinę .
Jak przyjdziesz razem z twoim "koleżką" Januszem to w każdym miejscu i o każdej porze.

ja jestem otwarty na propozycję ...
podaj godzinę ...
przecież wiem że nie przyjdziesz...a przecież miałbyś okazję pokazać tu jak się domyślam całą stertę swoich słynnych zrzutów...''zrzutów''
jęczysz tu gościu ale nie robi to na mnie wrażenia...

więc o której?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:49
Janusz przestań bredzić, wszystko ci wyjaśniłem telefonicznie, nie mam żadnych zrzutów i nie miałem , opowiedziałem ci o rozmowie z doradcą prawnym Solidarności, jak masz sklerozę to usprawiedliwione są wszystkie twoje brednie i klamstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:52
Jutro będę w Bolesławcu ok. 13 , podjadę po ciebie, wyjdziesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:55
więc jak?
zalogujesz się i napiszesz że to nie ty napisałeś post z moimi danymi?
więc jak ?
jutro o której w redakcji?
a tą twoją ''rewelację '' psiance'' za chwilkę obalę ...;D
dosłownie za chwilę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza