Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~~Milioner Donald Tusk niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 19:28
Przeproś a Poproś. To dla ciebie to samo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 19:58
Przepraszam wszystkich których obraziłem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 20:07
~~ napisał(a): A kogo oskarżył?
Poprosić to ty sobie możesz szatniarza o podanie płaszcza.


A ty jak chcesz , to możesz się „oprosić”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 20:43
więc jak?
zalogujesz się i napiszesz że to nie ty napisałeś post z moimi danymi?
więc jak ?
jutro o której w redakcji?
Lucjan!!!! zaniemówiłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Pietruszka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 20:50
..."to nie ty napisałeś post z moimi danymi?"
I to o to jest ta gównoburza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 20:56
~~ napisał(a): więc jak?
zalogujesz się i napiszesz że to nie ty napisałeś post z moimi danymi?
więc jak ?
jutro o której w redakcji?
Lucjan!!!! zaniemówiłeś?


Solidarność nie pozwoli się szantażować, nie po to my razem z Rydzykiem walczyli o wolność słowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Agrest niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 20:56
~~Grynszpanowy Łubinnik napisał(a): No dobrze bo nieprzyjemnie się zrobiło. Może macie Państwo wiedzę jaki jest koszt remontu łazienki do 10 m. Materiały kupione w Bolesławcu, bez niepotrzebnego jeżdżenia bo jednak ceny różnią się zapewne od innych lokalizacji chyba, że jestem w błędzie. Wiem, że ostateczny koszt trudny jest do oszacowania ale może ktoś z Państwa robił remont. Chodzi mi o średni koszt materiałów i robociznę razem bo chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.

koszt łazienki robota okolo 10 tys materiały wedle uznania, warto kupować w Komforcie mają dobre ceny polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Agrest niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 20:58
~~Złotożółty Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grynszpanowy Łubinnik napisał(a): No dobrze bo nieprzyjemnie się zrobiło. Może macie Państwo wiedzę jaki jest koszt remontu łazienki do 10 m. Materiały kupione w Bolesławcu, bez niepotrzebnego jeżdżenia bo jednak ceny różnią się zapewne od innych lokalizacji chyba, że jestem w błędzie. Wiem, że ostateczny koszt trudny jest do oszacowania ale może ktoś z Państwa robił remont. Chodzi mi o średni koszt materiałów i robociznę razem bo chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.

koszt łazienki robota okolo 10 tys materiały wedle uznania, warto kupować w Komforcie mają dobre ceny polecam

kafelki plus armatura kabina baterie grzejnik jest tego troche warto też zobaczyć na strone łazienkaplus.pl tam grzejniki i inne cuda zamawiałam , bez problemu polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza