Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~~ niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:44
Nie ma odpowiedzi. Dziękuję . Wszystko jasne. Oj coś tu wisi w powietrzu. Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:46
~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): widomo że żaden z ciebie ''kryształ''....;D
ale zadano ci tu pytanie...co z tym zalogowaniem się i jasnej ,otwartej deklaracji że nie opublikowałeś tego postu z moimi danymi...;D

Wszystko osobiście powtórzę tobie i " Bolecnaucie " prosto w oczy, starczy ci na to odwagi??. Wiem że nie, udowodnisz że się mylę ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:49
Scenariusz ze sztucznym " tłokiem " powtórzony, zawsze ten sam i te same pseudonimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:53
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): widomo że żaden z ciebie ''kryształ''....;D
ale zadano ci tu pytanie...co z tym zalogowaniem się i jasnej ,otwartej deklaracji że nie opublikowałeś tego postu z moimi danymi...;D

Wszystko osobiście powtórzę tobie i " Bolecnaucie " prosto w oczy, starczy ci na to odwagi??. Wiem że nie, udowodnisz że się mylę ?.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:02
proponowałem ci spotkanie w redakcji...
wymiękłeś ...
teraz pytam wprost nie za plecami dlaczego się nie zalogujesz i złożysz tu deklarację że nie masz z tym nic wspólnego...
spotkanie z tobą?
wykluczone Lucjan bo po naszej ostatniej rozmowie sprzed miesiąca kiedy sam do mnie zadzwoniłeś , przeinaczyłeś moje słowa na swój sposób...
zaufać tobie to jak zaufać grzechotnikowi ...to ostatnia rzecz na którą mógłbym się zdobyć...
a to że tu otwarcie nie zaprzeczysz jako zalogowany jest dla mnie praktycznie jasnym przekazem...
jeśli się to sprawdzi Lucjan ...
there will be no mercy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:05
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): widomo że żaden z ciebie ''kryształ''....;D
ale zadano ci tu pytanie...co z tym zalogowaniem się i jasnej ,otwartej deklaracji że nie opublikowałeś tego postu z moimi danymi...;D

Wszystko osobiście powtórzę tobie i " Bolecnaucie " prosto w oczy, starczy ci na to odwagi??. Wiem że nie, udowodnisz że się mylę ?.

Zapraszam jutro do redakcji bolca. Podaj godzinę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Hibiskus niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:07
czeba,czeba będzie się POdpisywać ciągiem CYFR , by żyło się lepiej Faryzeuszowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 16:11
~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): proponowałem ci spotkanie w redakcji...
wymiękłeś ...
teraz pytam wprost nie za plecami dlaczego się nie zalogujesz i złożysz tu deklarację że nie masz z tym nic wspólnego...
spotkanie z tobą?
wykluczone Lucjan bo po naszej ostatniej rozmowie sprzed miesiąca kiedy sam do mnie zadzwoniłeś , przeinaczyłeś moje słowa na swój sposób...
zaufać tobie to jak zaufać grzechotnikowi ...to ostatnia rzecz na którą mógłbym się zdobyć...
a to że tu otwarcie nie zaprzeczysz jako zalogowany jest dla mnie praktycznie jasnym przekazem...
jeśli się to sprawdzi Lucjan ...
there will be no mercy...

Piszesz o sobie, wyjaśniałem tobie wszystlo po co zadzwoniłem a jak ty się zachowałeś pominę , znam twój sposób tłumaczenia rodem z piaskownicy. Nie mam ciebie aż za takiego durnia jak chcesz z siebie zrobić, do redakcji, po co możesz wyjaśnić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza