Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 10:37
zdjecie na 13 stronie forum ( uaz , wrangler )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~4x4bolec niezalogowany
19 lutego 2012r. o 10:53
~ napisał(a): nudne te filniki , rycie w jednym miejscu , jaki to teren ?

kolo zaprezentuj swoje, i popisz się, że pokonałeś góre o takim stopniu i było pół metra śniegu, a filmik jest w HD. pokaż "swój" teren, swoją jazdę. tylko nie w stylu po kimś po forum.
~ napisał(a): jak w tygodniu to chetnie sie przylacze

bla, bla, bla. jak przyjdzie co do czego to wymyślisz, że PH błota nie takie i nie pojedziesz, ale potem skomentujesz.
~ napisał(a): teraz duza frajda bo duzo wody i blota:)

i chłopaki korzystają, a ty siedzisz i tylko narzekasz.
~ napisał(a): zdjecie na 13 stronie forum ( uaz , wrangler )

widzisz też nie ma się czym chwalić...
więcej pokory.
jak chcesz coś negować to rób to dobrze, czyli pokaż, że jesteś lepszy, bo wklejać fotki na bolcu to każdy potrafi (w dodatku auto stojące w garażu-samodyskredytacja).
pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 10:58
po co sie kolego spinasz, ze wzgledu na system pracy soboty i niedziele mi odpadaja. w tygodniu moge pojezdzic, znam klika fajnych miejsc , mam terenowke juz 10 lat wiec uwierz ze zjezdzilem wszystkie okoliczne lasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 11:03
a co do auta to nie masz racji, ( kilka lat udoskonalen i duzo pracy, ) rama mosty uaz , skrzynia rozdzielcza robur z pto , wyciagarka mechaniczna star660, silnik , skrzynia mercedes 124 3.0 diesel, a nadwozie jak widac -wrangler
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 11:15
nikt się nie spina tylko skomentował to, co ty komentowałeś.
kto mieczem wojuje.....
po drugie dalej tylko pieprzysz jaki jesteś zaje*bisty - dowodów brak.
twoje teksty są w takim stylu.
mam taki i siaki wózek. patrzcie jak się prezentuje (w garażu), ale jeżdże nim tu i tam. znam same super szlaki 4x4. pokazałbym wam to i owo, ale czasu nie mam. jak mnie poprosicie to może z wami pojadę, ale wyłącznie w momencie, który zaproponuje, itd., itp.
oczywiście nawet raczę wam powiedzieć jaką mam ksywe lub jak mam na imię, bo jeszcze na mieście będziecie chcieli do mnie powiedzieć "cześć X", w celu pokazania się przed kumplami, że zna się takiego kolesia jak ty (kompletnie anonimowego).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
19 lutego 2012r. o 11:23
~ napisał(a): a co do auta to nie masz racji, ( kilka lat udoskonalen i duzo pracy, ) rama mosty uaz , skrzynia rozdzielcza robur z pto , wyciagarka mechaniczna star660, silnik , skrzynia mercedes 124 3.0 diesel, a nadwozie jak widac -wrangler

z tego całego bajzlu to skrzynia rozdzielcza i wyciągarka jest OK i to pod warunkiem, że wyciągarka została "odchudzona". silnik jeżeli jest bez turbo to wiedz, że filmiki, aby pokonać wjazd pod tą górę nagrałbyś totalnie nudny. BA! nie wjechałbyś tam.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
19 lutego 2012r. o 11:25
Dobra Panowie nie spinać się tak. A co do wypadu w tygodniu to obserwujcie ten temat. To będzie plan z dnia na dzień ;)

Pozdrawiam ;]

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 11:50
mirek co masz na mysli piszac o odchudzeniu wyciagarki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza