Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

~ niezalogowany
22 lutego 2012r. o 14:39


Zmoderowano 22.02.2012 godz.18:46 - powód: Nie na temat! Tutaj piszemy tylko o tym gdzie i kiedy się spotykamy. Temat na luzie! (Igi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2012r. o 14:42
Chamskie odzywki

Zmoderowano 22.02.2012 godz.17:08 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
22 lutego 2012r. o 14:48


Zmoderowano 22.02.2012 godz.18:46 - powód: Nie na temat! Tutaj piszemy tylko o tym gdzie i kiedy się spotykamy. Temat na luzie! (Igi)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,,wrangler" niezalogowany
22 lutego 2012r. o 16:35
widze ze kolega znowu spięty. zadalem proste pytanie do uaza z czystej ciekawosci, ale widze ze co niektórym to z byle powodu cisnienie skacze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
22 lutego 2012r. o 16:39
Mi skacze tylko dlatego, że już nie mam Wranglerów ;(
Pozatym wyluzujcie. Temat łatwy i przyjemny i oby taki pozostał :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
22 lutego 2012r. o 18:04
hmm jak dla mnie zmiana zawieszenia w samochodzie już dyskwalifikuje je z grupy aut seryjnych... chyba ze kolego dla ciebie jedyne prawdziwe auta terenowe to typowe zmoty uaza, wranglera, mercedesa, stara i statku kosmicznego... a teraz serio... dlaczego próbujesz uczyć wszystkich i udowadniać, że znasz się na wszystkim najlepiej skoro, żaden z naszej "grupy" nie widział ani Ciebie ani Twojego auta?? Przyjedź pokaż co potrafisz w terenie i wtedy ucz innych i pokazuj jaki jesteś świetny... :)

PS. to nie jest atak na "zagadkową "tyldę" (~) tylko probuję bronić kolegi hemiego :D


Dopisane 22.02.2012r. o godz. 18:04:

k1p napisał(a): Mi skacze tylko dlatego, że już nie mam Wranglerów ;(
Pozatym wyluzujcie. Temat łatwy i przyjemny i oby taki pozostał :-)


a mi skacze bo zrezygnowałem i nie kupiłem tamtego wranglera od Ciebie... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
22 lutego 2012r. o 18:48
Temat pod ścisłą moderacją ;)

"Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..." :P

PS: To kiedy następny wypad? ;]

Oczywiście co do sobót to można na stałe wpisać w kalendarz nasze spotkania co nie? ;]

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
22 lutego 2012r. o 19:33
Igi napisał(a): Temat pod ścisłą moderacją ;)

"Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..." :P

PS: To kiedy następny wypad? ;]

Oczywiście co do sobót to można na stałe wpisać w kalendarz nasze spotkania co nie? ;]


Co do następnego wypadu to ja stoję pod znakiem zapytania... jutro z rana będziemy z Mirkiem ratować moją Frotkę. bo biedna stoi na chodniku z cofniętym i zablokowanym niemalże kołem :( I wstępnie jutro popołudniu mam wymieniać cały resor. jeśli to wszystko się powiedzie to w sobotę po 15 jestem wolny i gotowy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.