Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~ niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 11:10
gramy dzis o 18 tak? moge zabrac kogos jak trzeba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
9 sierpnia 2012r. o 15:02
Marek i jak tam?

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5376
#shake nieaktywny
9 sierpnia 2012r. o 20:47
hello,jak teraz gracie?dawno mnie nie bylo na siatce. Tatafranka zyje jeszcze?Moze by tak na plazowke?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klasyk niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 20:58
A może w piłkę nożna zagramy mogę zorganizować turniej piłki nożnej podwórkowy co wy na to? to moje GG 43740086 pisać jak chcecie taki turniej :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
10 sierpnia 2012r. o 9:20
~Klasyk napisał(a): A może w piłkę nożna zagramy mogę zorganizować turniej piłki nożnej podwórkowy co wy na to? to moje GG 43740086 pisać jak chcecie taki turniej :)))


tutaj masz link do strony na której Twoja propozycja zorganizowania turnieju bardziej pasuje:
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=63305

shake napisał(a): hello,jak teraz gracie?dawno mnie nie bylo na siatce. Tatafranka zyje jeszcze?Moze by tak na plazowke?


teraz grywamy w czwartki o 18 i pewnie tak będzie do czasu zakończenia wakacji kiedy to wszystko wróci na swoje tory, a większość będzie miała dosyć grillowania w piątki i soboty: kiełbas, karczków, wątróbek itp.
shake, też Cię dawno nie widzieliśmy na sali ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2012r. o 16:58
~milusińska napisał(a): kochane berbecie, pograjmy na piaseczku ... czy 2 sexowne dziewuszki moga z wami pograc?:)


hej, seksowne, gdzie byłyście? - czekaliśmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
13 sierpnia 2012r. o 21:10
Gramy w czwartek jak zawsze?

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
14 sierpnia 2012r. o 8:32
Raczej tak ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza