Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~e.m niezalogowany
3 września 2012r. o 22:23
UWAGA-Koniec wakacji, czy w związku z tym będziemy grali w innych terminach? dniach? :) Czy jak to teraz będzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
4 września 2012r. o 11:41
W tym tygodniu tradycyjnie czwartek 18:00. Inny termin do ustalenia pod warunkiem, że będzie wolny i będzie pasował większości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
4 września 2012r. o 13:21



Dopisane 04.09.2012r. o godz. 13:21:

Przestańcie oczy mydlić następnym graniem,
zajmijmy się lepiej alkoholowym spotkaniem,
któregoż to Padre podjął się zorganizowania
i właśnie swój pomysł odsłania!!!

Obiecałem, ze załatwię miejsce na imprezkę i chyba udało się. Nie jest to sanatorium w Ciechocinku z tężniami i SPA, ale powinniśmy być nie gorzej zrelaksowani :D :D :D
Wychodzę z założenia, ze samo się nie zrobi, a załatwiając miejscówkę, czuję się zobowiązany do organizacji całej popijawy- jeżeli nie macie nic przeciwko :| :| :| :|
Sprzeciwu nie widzę, wiec czas na fakty. Mamy do dyspozycji altankę z zadaszoną werandką, dwa grille, krzesła, stół i wydzielone miejsce na ognisko, kranik z wodą i trochę suchego drzewa od ludzi z sąsiednich działek :D :D :D
Na jednorazówki, węgiel i inne rzeczy zrobimy zrzutkę i ja wszystko kupię i przywiozę na działkę, więc nikt się niczym nie musi martwic. Szczegóły "zakupowe" dogadamy na czwartkowym graniu(13.09.2012), bo w tym tygodniu nie pojawię się ;( ;( ;( .
Meta jest w okolicach ul.Kościuszki i nie powinno być za wiele problemów z transportem, o ile już doczołgamy się do głównej ulicy ;) ;) ;)
Jeżeli ktoś ma pytania i propozycje, niech śmiało pyta,a ja jeszcze chcę Was na koniec zapewnić, że organizatorem jestem lepszym niż siatkarzem, więc nie obawiajcie się kilku (czytaj wszystkich) piłek w aut!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m. niezalogowany
4 września 2012r. o 15:48
hahahhahaha ale Cię wyobraźnia poniosła hahahaa :D no ale kurcze słuchajcie ja mu wierzę ;) Nawet taki przekonujący jest w tym skomleniu i proszeniu się o tytuł organizatora hehehehhe :P :P :P

P.S Ariel bravo bravo , ale chyba o jednej małej prośbie zapomniałeś ;):):)... bravo ;):):)....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
5 września 2012r. o 11:41
Eliza, nie przeklinaj, jeno powiedz o czym zapomniałem :| :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
5 września 2012r. o 12:46
Ciechocinek blednie przy Padre propozycji
Wać Pan załatwiaj - my ćwiczymy kondycję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m. niezalogowany
5 września 2012r. o 19:33
tatafranka napisał(a): Eliza, nie przeklinaj, jeno powiedz o czym zapomniałem :| :| :| :|


hehehe SKS :D :D :D Zołza Ci na pewno przypomni, Ty się nie martw ;):):)

P.S Mnie jutro niestety nie będzie :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m. niezalogowany
5 września 2012r. o 19:34
tatafranka napisał(a): Eliza, nie przeklinaj, jeno powiedz o czym zapomniałem :| :| :| :|


hehehe SKS :D :D :D Zołza Ci na pewno przypomni, Ty się nie martw ;):):)

P.S Mnie jutro niestety nie będzie :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.