Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~osiem gwiazdek niezalogowany
23 marca 2022r. o 18:08
pis jest absurdem i kpiną Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Słonecznica niezalogowany
23 marca 2022r. o 19:05
Ale 250 zł na telewizor od PIS POlecisz jako pierwszy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~górnik niezalogowany
24 marca 2022r. o 6:27
Statystyczny Rosjanin mieszka w mieście, zarabia miesięcznie niespełna 60 tys. rubli i najprawdopodobniej trzyma ładę w garażu. Oczywiście pod warunkiem, że go ma. A to wcale nie jest takie pewne, bo jak wynika z danych tamtejszego urzędu statystycznego, wciąż nawet 30 mln obywateli Rosji nie ma w domu nawet toalety.
TO TAK JAK U NAS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FAKT niezalogowany
30 marca 2022r. o 19:38
Ty skorniś masz toaletę czy chodzisz za dom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
30 marca 2022r. o 21:32
~~FAKT napisał(a): Ty skorniś masz toaletę czy chodzisz za dom.


No nie mam i chyba nigdy miał nie będę .Wiesz ile teraz zarabia magister . A co ja umiem robić - nic ? dziewczynę miałem ,już nawet raz się pocałowaliśmy , wąsaty trojnar mi ją odbił .Od tego czasu nienawidzę kobiet .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fff niezalogowany
30 marca 2022r. o 22:08
~~górnik napisał(a): Statystyczny Rosjanin mieszka w mieście, zarabia miesięcznie niespełna 60 tys. rubli i najprawdopodobniej trzyma ładę w garażu. Oczywiście pod warunkiem, że go ma. A to wcale nie jest takie pewne, bo jak wynika z danych tamtejszego urzędu statystycznego, wciąż nawet 30 mln obywateli Rosji nie ma w domu nawet toalety.
TO TAK JAK U NAS.


To u nas 30 milionów polaków nie ma toalety ,a ja mam dwie toalety na dole i na piętrze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~trojnar niezalogowany
31 marca 2022r. o 5:40
Jutro kwiecień. Wojna zaczęła się 24 lutego. Dotychczas rząd polski nie wprowadził ŻADNYCH sankcji. W gadaniu o nich są natomiast mistrzami świata.
Mam wrażenie, że oni boją się reakcji Rosji. Ale nie reakcji wojennej tylko ujawnienia czegoś śmierdzącego o naszych ,,wystarczy nie kraść'',
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 20:42
Europosłowie KO, którzy przyjęli uchodźców (o których wiem):
Łukacijewska - 7 osób
Sikorski - 10 osób
Frankowski - kilka rodzin
Kalinowski - 4 osoby
Lewandowski - 8 osób
Halicki - 4 osoby i pies!
Buzek - 8 osób
Ilu przyjęli: Kempa, Brudziński, Tarczyński, Mazurek? Ilu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza