Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~J23 niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 7:25
Sąd umorzył postępowanie wobec 19 osób, które krzyczały w Starachowicach do Kaczyńskiego "wynocha".
"Artykuł 54. Konstytucji RP gwarantuje każdemu wolność wyrażania swoich poglądów" - zaznaczyła sędzia.
Brawo. Kaczyńskiemu wciąż trzeba przypominać, ze w Polsce jest konstytucja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Briner niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:33
Kloss a ty ilu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kuningamia niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:36
~~Briner napisał(a): Kloss a ty ilu?


Ja mam na nich wy krec ane . Jakiś ... na forum podpisuje się tak jak ja wcześniej.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawlak niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 9:14
~~Bursztynowa Kuningamia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Briner napisał(a): Kloss a ty ilu?


Ja mam na nich wy krec ane . Jakiś ... na forum podpisuje się tak jak ja wcześniej.

Zastosowana autokorekta


A to szkoda:D A taki ładny był:D amerykancki:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 20:16
Makaron POnoć doprowadził Donka do wielokrotnej ekstazy:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolica kukurydza niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 11:05
Jutro o godz. 8:41, w hołdzie Ofiarom Katastrofy Smoleńskiej, zawyją syreny alarmowe we wszystkich województwach w całym kraju. Pamiętamy o tych, którzy 12 lat temu chcąc upamiętnić poległych w Katyniu, sami zapłacili najwyższą cenę.

Do kompletu jeszcze salwy armatnie i z karabinów. Czy w was naprawdę nie ma odrobiny empatii? choć wyobraźni? W Polsce schroniło się ponad 2 mln ludzi, którzy uciekli przed wyciem syren. Dla tych ludzi, dzieci te dźwięki przywołują najgorsze wspomnienia. Pomyślcie, choć raz PISdzielce przebrzydłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Nasturcja niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 13:28
~~Bladolica kukurydza napisał(a): Jutro o godz. 8:41, w hołdzie Ofiarom Katastrofy Smoleńskiej, zawyją syreny alarmowe we wszystkich województwach w całym kraju. Pamiętamy o tych, którzy 12 lat temu chcąc upamiętnić poległych w Katyniu, sami zapłacili najwyższą cenę.

Do kompletu jeszcze salwy armatnie i z karabinów. Czy w was naprawdę nie ma odrobiny empatii? choć wyobraźni? W Polsce schroniło się ponad 2 mln ludzi, którzy uciekli przed wyciem syren. Dla tych ludzi, dzieci te dźwięki przywołują najgorsze wspomnienia. Pomyślcie, choć raz PISdzielce przebrzydłe.



Tak Jarkowi w dupę włażą, że nie pomyśleli iż on o tej godzinie będzie jeszcze spał.Niech ...y jadą do Charkowa tam syreny nie milkną.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 13:58
~~Bladolica kukurydza napisał(a): Jutro o godz. 8:41, w hołdzie Ofiarom Katastrofy Smoleńskiej, zawyją syreny alarmowe we wszystkich województwach w całym kraju. Pamiętamy o tych, którzy 12 lat temu chcąc upamiętnić poległych w Katyniu, sami zapłacili najwyższą cenę.

Do kompletu jeszcze salwy armatnie i z karabinów. Czy w was naprawdę nie ma odrobiny empatii? choć wyobraźni? W Polsce schroniło się ponad 2 mln ludzi, którzy uciekli przed wyciem syren. Dla tych ludzi, dzieci te dźwięki przywołują najgorsze wspomnienia. Pomyślcie, choć raz PISdzielce przebrzydłe.


Tam wasi z SLD zginęli i nawet kandydat na prezydenta "Pomyślnie choć raz"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego