Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~zalewska od kontenerów niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 20:23
Boże spraw aby wygrała opozycja bo ta pislamska banda złupi nas pracujących na siebie do cna, my płacimy coraz większe haracze od naszej ciężkiej pracy, ja przestałem lubić emerytów bo aby oni dostali swoje łapówki wyborcze to nam zabiera się coraz więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 15:29
- Współpraca z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim układa się nienagannie - powiedział Paweł Kukiz, dodając, że wicepremier "ani razu go nie okłamał".
To tak jak nas. Narut ufa naczelnikowi Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lex banda niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 17:56
Debata Tusk - Kaczyński? 70 procent jest "za" https://wiadomosci.wp.pl/debata-tusk-kaczynski-70-procent-jest-za-6933662269430720a

kaczynski nie potrafi poprawnie zdania po Polsku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Cynia niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 18:44
~~zalewska od kontenerów napisał(a): Boże spraw aby wygrała opozycja bo ta pislamska banda złupi nas pracujących na siebie do cna, my płacimy coraz większe haracze od naszej ciężkiej pracy, ja przestałem lubić emerytów bo aby oni dostali swoje łapówki wyborcze to nam zabiera się coraz więcej.


Jak pisowce zostaną przy korycie to ja likwiduję działalność.
Nie będę całe życie robił na złodziei i darmozjadów.
Zabierają mi połowę tego co zarobiłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żylistek niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 19:11
~~stara doradczyni napisał(a): - Współpraca z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim układa się nienagannie - powiedział Paweł Kukiz, dodając, że wicepremier "ani razu go nie okłamał".
To tak jak nas. Narut ufa naczelnikowi Polski.


Ten Kukiz polityki nie zdążył się jeszcze nauczyć a śpiewu i grania już zapomniał.
Taki z niego "fachowiec".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnyzpisemizkukizem niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 20:01
"Małopolska policja poszukuje listem gończym 22-latka, który "używał nieprzyzwoitych słów w miejscu publicznym". Mieszkaniec Krakowa za popełnione czyny ma do odbycia dwa dni zastępczej kary aresztu"

Nawet nie krec ... z przemyconego granatnika tylko zaklął i ścigają go 'listem'.
'Kaczystan' w pełnym wydaniu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 7:54
To, że z Kaczką jest źle, widać gołym okiem: upiorna maska zamiast twarzy mówi wszystko. Życzmy jednak Prezesowi długieeeeego życia. Nie byłoby dobrze, gdyby odszedł teraz, u szczytu swojej władzy. Niech przeżyje upadek, zobaczy, jak to jest, gdy wszyscy się odwracają albo biorą odwet za dawne upokorzenia. Gdy nie ma się już ochrony godnej prezydenta USA. I gdy samemu trzeba pofatygować się do sklepu po bułki. Niech Prezes choć u kresu żywota dowie się, ile taka bułka kosztuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żylistek niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 12:48
~~wyborca napisał(a): To, że z Kaczką jest źle, widać gołym okiem: upiorna maska zamiast twarzy mówi wszystko. Życzmy jednak Prezesowi długieeeeego życia. Nie byłoby dobrze, gdyby odszedł teraz, u szczytu swojej władzy. Niech przeżyje upadek, zobaczy, jak to jest, gdy wszyscy się odwracają albo biorą odwet za dawne upokorzenia. Gdy nie ma się już ochrony godnej prezydenta USA. I gdy samemu trzeba pofatygować się do sklepu po bułki. Niech Prezes choć u kresu żywota dowie się, ile taka bułka kosztuje.


Nie wiadomo czy się dowie bo w pierdlu posiłki są gratis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu