Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
1 października 2023r. o 5:55
Daniel Obajtek
Katastrofa paliwowa na Węgrzech to efekt zbytniej ingerencji w zasady wolnego rynku. Teraz brakuje tam paliw i jest drożej niż na polskich stacjach. Ostrzegałem przed takim scenariuszem, kiedy politycy opozycji nawoływali, by ceny paliwa sztucznie obniżać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fakty niezalogowany
6 października 2023r. o 16:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinokio oszust i kłamca niezalogowany
6 października 2023r. o 22:28
https://www.o2.pl/plotki/neonowka-przewidziala-kabareciarze-kpia-z-wystapienia-glapinskiego-6949171484510848a


Jastrząb i pinokio 2 arcy szkodniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
7 października 2023r. o 7:13
Psychologia to nauka, a nauka nie kłamie: Kaczyński to tchórz. Tak tchórza Kaczyńskiego, po jego ucieczce przed debatą, postrzegać będą zwykli ludzie.
Straszliwy smuteczek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
8 października 2023r. o 7:02
Jestem wyborcą Konfederacji, całe życie głosowałem na partie Korwina, ale tego już za wiele!!!

Dałem się ogłupić bajkami o niskich podatkach. Myślałem, że im naprawdę na tym zależy. Teraz już wiem, co jest prawdziwym programem Konfederacji:

- Korwin plotący bzdury o tym, że wiek zgody na seks powinien się zaczynać od pierwszej miesiączki;
- wiecznie napruty Mentzen, który twierdzi, że od piwa trudno się uzależnić, a poza tym chce karać kobiety 10 latami więzienia za wykonanie aborcji;
- Grzegorz Braun, który jeździ do Moskwy, by spotykać się z wydalonym za szpiegostwo na rzecz Rosji Leonidem Swiridowem, oraz postuluje batożenie osób homoseksualnych;
- syfiarz Dobromir Sośnierz, który twierdzi, że zwierzęta nie czują cierpienia, bo nie mają duszy, to są tylko maszyny z mięsa;
- Konrad Berkowicz, który uważa, sanepid jest zbędny, zaś ograniczenia prędkości na drodze to dziwny czlowiek izm, bo prędkość kierowca powinien dostosowywać sobie na podstawie ilości spożytego alkoholu;
- Krzysztof Bosak, który wierzy w demony i dusze czyśćcowe, a przypadek dziecka umierającego w trakcie porodu w wyniku zakazu aborcji komentuje słowami: jak umrze, no to po prostu umrze.

Oto ich kandydaci oraz ich przykładowe wypowiedzi oraz działania:

Witold Tumanowicz (1 na liście): po dojściu do władzy będziemy rejestrować pedałów!
Tomasz Stala (1 na liście): moje poglądy ewoluowały w kierunku faszystowskich.
Jacek Wilk (3 na liście): na Białorusi jest teraz najwięcej wolności w Europie.
Marcin Sowiński (3 na liście): naturopata, promuje cudowną maszynę, która "leczy z autyzmu" za pomocą fal biorezonansu.
Konrad Niżnik (3 na liście): Żydzi zamordowali Jezusa i są potomkami szatana.
Jerzy Janoska (nr 1 na liście): potrzebujemy nacjonalistycznego dyktatora, by wyprowadził nas z syfu, jakim jest demokracja i UE.
Rafał Foryś (1 na liście): stop technologii 5G!
Hanna Boczek (2 na liście): jestem za odebraniem kobietom praw wyborczych.
Piotr Heszen (3 na liście): UFO to upadłe anioły przebywające w eterze.
Marta Czech (3 na liście): nie wykluczam prawdziwości teorii spiskowej, że Ukraińcy są przesiedlani do Polski, by Ukrainę mogli zasiedlić Żydzi.
Andrzej Zapałowski (1 na liście): sygnatariusz "listu katolików do Putina", w którym opisywał Rosję jako dumną obrończynię chrześcijaństwa.
Katarzyna Szadkowska (3 na liście): sprzeciwia się prywatnym lekcjom ukraińskiego dla chętnych, bo to ukrainizacja Polski.

Tak mi głupio, że na nich głosowałem, czuję się teraz brudny, nie mogę jeść i spać. Ale już nigdy więcej!!!


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny twój znajomy niezalogowany
8 października 2023r. o 7:14
~~skorn napisał(a): Jestem wyborcą Konfederacji, całe życie głosowałem na partie Korwina, ale tego już za wiele!!!

Dałem się ogłupić bajkami o niskich podatkach. Myślałem, że im naprawdę na tym zależy. Teraz już wiem, co jest prawdziwym programem Konfederacji:

- Korwin plotący bzdury o tym, że wiek zgody na seks powinien się zaczynać od pierwszej miesiączki;
- wiecznie napruty Mentzen, który twierdzi, że od piwa trudno się uzależnić, a poza tym chce karać kobiety 10 latami więzienia za wykonanie aborcji;
- Grzegorz Braun, który jeździ do Moskwy, by spotykać się z wydalonym za szpiegostwo na rzecz Rosji Leonidem Swiridowem, oraz postuluje batożenie osób homoseksualnych;
- syfiarz Dobromir Sośnierz, który twierdzi, że zwierzęta nie czują cierpienia, bo nie mają duszy, to są tylko maszyny z mięsa;
- Konrad Berkowicz, który uważa, sanepid jest zbędny, zaś ograniczenia prędkości na drodze to dziwny czlowiek izm, bo prędkość kierowca powinien dostosowywać sobie na podstawie ilości spożytego alkoholu;
- Krzysztof Bosak, który wierzy w demony i dusze czyśćcowe, a przypadek dziecka umierającego w trakcie porodu w wyniku zakazu aborcji komentuje słowami: jak umrze, no to po prostu umrze.

Oto ich kandydaci oraz ich przykładowe wypowiedzi oraz działania:

Witold Tumanowicz (1 na liście): po dojściu do władzy będziemy rejestrować pedałów!
Tomasz Stala (1 na liście): moje poglądy ewoluowały w kierunku faszystowskich.
Jacek Wilk (3 na liście): na Białorusi jest teraz najwięcej wolności w Europie.
Marcin Sowiński (3 na liście): naturopata, promuje cudowną maszynę, która "leczy z autyzmu" za pomocą fal biorezonansu.
Konrad Niżnik (3 na liście): Żydzi zamordowali Jezusa i są potomkami szatana.
Jerzy Janoska (nr 1 na liście): potrzebujemy nacjonalistycznego dyktatora, by wyprowadził nas z syfu, jakim jest demokracja i UE.
Rafał Foryś (1 na liście): stop technologii 5G!
Hanna Boczek (2 na liście): jestem za odebraniem kobietom praw wyborczych.
Piotr Heszen (3 na liście): UFO to upadłe anioły przebywające w eterze.
Marta Czech (3 na liście): nie wykluczam prawdziwości teorii spiskowej, że Ukraińcy są przesiedlani do Polski, by Ukrainę mogli zasiedlić Żydzi.
Andrzej Zapałowski (1 na liście): sygnatariusz "listu katolików do Putina", w którym opisywał Rosję jako dumną obrończynię chrześcijaństwa.
Katarzyna Szadkowska (3 na liście): sprzeciwia się prywatnym lekcjom ukraińskiego dla chętnych, bo to ukrainizacja Polski.

Tak mi głupio, że na nich głosowałem, czuję się teraz brudny, nie mogę jeść i spać. Ale już nigdy więcej!!!


Zastosowana autokorekta


Szacun dla Ciebie Paweł .Mylić może się każdy, przyznać się do tego potrafią tylko nieliczni. Dobrze, że w porę zrewidowaleś swoje poglądy. Dzięki temu wyrzuty sumienia będą mniejsze. Gorzej byłoby gdybyś do swoich wniosków doszedł dopiero po wyborach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tr-olJan niezalogowany
9 października 2023r. o 16:38
Morawiecki kupił szpital od pedofila
I nie chce pokazać wyceny
Deweloper został 2lata temu prawomocnie skazany na 3 lata więzienie za pedofilię, ale wciąż jest na wolności
Właśnie sprzedał rządowi za 205 mln zł nieczynny szpital w Katowicach
Wycena tajna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurko niezalogowany
9 października 2023r. o 16:43
~~Tr-olJan napisał(a): Morawiecki kupił szpital od pedofila
I nie chce pokazać wyceny
Deweloper został 2lata temu prawomocnie skazany na 3 lata więzienie za pedofilię, ale wciąż jest na wolności
Właśnie sprzedał rządowi za 205 mln zł nieczynny szpital w Katowicach
Wycena tajna


Wcześniej kupował nieruchomość od kościoła .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.