Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Kasztanowate Przymiotno niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 16:13
wpłynęły na konta w Ikupczyelu

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 17:35
~~Jurek napisał(a): Przychodzi na policję ojciec szukający córki. Dziecka, które sygnalizowało poważne problemy. Policja nic nie robi... Olewa sprawę. Do pilnowania pomników pierwsi. Do pilnowania żoliborskiego bunkra także. Dziecko nie żyje, komisariat był 500m od miejsca śmierci. Pato-Taliban wyje nad losem zarodków a w międzyczasie na plebaniach gwałceni są chłopcy a pod sklepami umierają dziewczynki.
Policja czuwa żeby czasem nikomu włos z głowy nie spadł.
Im więcej katolicyzmu, tym więcej znieczulicy i pospolitego qoorestwa.
Wstydzę się polskości .Chce mi się wyć .Jakby ojciec powiedział, że córka zamierza zażyć tabletkę wczesnoporonną, znaleźliby ją w 15 minut. Tak to jest, jak policja stała się PoS-milicją.



Dziecko umierało na mrozie, wg doniesień policja nie namierzyła jego telefonu. Chociaż mogła: "Trzech policjantów z komendy głównej wyposażonych w najnowszy sprzęt szukało prywatnego iPhone'a należącego do wiceministra spraw wewnętrznych Błażeja Pobożego"
Można? , można! Jprdl co za kraj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Romek niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 18:04
Największy w... budzą we mnie słowa jakie dziś usłyszałem od przedstawiciela policji w Andrychowie, które brzmią, że "Dla dobra śledztwa policja nie może ujawnić wszystkich szczegółów" A ja śmiem twierdzić, że nie dla "dobra śledztwa", tylko dla dobra osób, które są winne !
W policji jest taż że, ręką rękę myje ,a pięść psa kryje .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Żylistek niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 6:10
~~Romek napisał(a): Największy wku*rw budzą we mnie słowa jakie dziś usłyszałem od przedstawiciela policji w Andrychowie, które brzmią, że "Dla dobra śledztwa policja nie może ujawnić wszystkich szczegółów" A ja śmiem twierdzić, że nie dla "dobra śledztwa", tylko dla dobra osób, które są winne !
W policji jest taż że, ręką rękę myje ,a pięść psa kryje .


Co do Andrychowa i tragedii. Pracowałem w Policji i udzielę się w tej sprawie. Za moich czasów gdy do dyżurnego docierało zgłoszenie o zaginięciu dziecka ten niewiele myśląc wyrzucał cały komisariat na ulicę. Wszystkich co do jednego, kryminalnych, dochodzeniówkę i dzielnicowych na poszukiwania. Kto miał dostęp ten brał radiowóz i ruszał w teren, reszta na piechotę. Dlaczego teraz za PIS jest inaczej???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Omieg niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 20:10
dlatego ,że teraz obowiązują procedury
cokolwiek to znaczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z komuną niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 21:09
Kuchciński zatrudnił dzieci znajomych w KPRM. Teraz szuka im nowej pracy https://wiadomosci.wp.pl/kuchcinski-zatrudnil-dzieci-znajomych-w-kprm-teraz-szuka-im-nowej-pracy-6969756827564544a


pisowiec kuchciński okradł Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 17:15
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Worus niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 17:16
Jeszcze ja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza