Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA BAU zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~Motywacja niezalogowany
3 listopada 2013r. o 17:00
falco napisał(a):
co do wyborów to jak mają sami siebie wybierać?
jest coś takiego jak ordynacja,jak wymagana frekwencja a jeśli jej nie bedzie to ponowne wybory i tak w kółeczko....

Słyszałeś o czymś takim jak ,,potrzeba matką wynalazków"? W tym też Polski rząd(tfuuu jaki Polski) jest całkiem niezły. Tylko na czyje potrzeby znajdują wynalazki. Po dotychczasowych atrakcjach, nie wiem czy cyrk na wiejskiej jest w stanie jeszcze coś przygotować, co by mnie zaskoczyło. Albo inaczej, coś czego może bym się nie spodziewał.
falco napisał(a):
ale jest prostszy sposób o którym już pisałem i który nadal podtrzymuję a jest nim ogólnonarodowa rewolta albo.. ;)

Wyjątkowo się zgodzę. Nawet mam identyczne zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dla Motywacji niezalogowany
3 listopada 2013r. o 18:38
&feature=em-subs_digest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
3 listopada 2013r. o 19:07
Dziękuje,
mocne, daje do myślenia. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :) kimkolwiek jesteś :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
3 listopada 2013r. o 19:57
Fajnie ten driver biedronki to napisał i taka jest prawda.
Prawda też jest taka,nie da się zjednoczyć narodu na większa skale skoro nawet ludziom w zakładzie jest ciężko sie zgrać by postawić się wyzyskiwaczowi bo zawsze jest kilka mend co się wyłamią.


Dopisane 03.11.2013r. o godz. 19:57:

falco napisał(a):
jedno co polacy potrafią to ,,walczyć,, między sobą min. tu na forum :D
a to o religię a to o wyższość KFC nad McDonaldem i w tym jesteście mistrzami świata... ;)

....i kłócić się z telewizorem,zapomniałeś dodać :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
3 listopada 2013r. o 20:18
Obalić Tuska i na jego miejsce wpakować Kaczora? a może Milera, Pawlaka ? Polacy lubią wchodzić dwa razy do ej samej rzeki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 listopada 2013r. o 20:36
TOjsienka napisał(a): Fajnie ten driver biedronki to napisał i taka jest prawda.


Dokładnie Aniołku :* Damian znalazł tekst , który fantastycznie oddaje naszą sytuację.

Kapitanie :) pełen podziwu jestem dla Twej twórczości i spostrzegawczości . Ale zwróćcie uwagę na fakt kardynalnego oszustwa. Polska w 966 roku została wcielona do Imperium Watykańskiego, sprzedawanego ówczesnym pod postacią miłości chrystusowej. Dzisiaj sprzedaje nam się poczucie dobrobytu pod auspicjami Eurokołchozu.

Komu jeszcze brzęczącą monetę ? :D Być może jakiś fundusz Europejski uczyni nas szczęśliwymi ? Kto popiera rybołówstwo lub spożywanie mięsa wieprzowego ? Ręka do góry !!

Proszę Was , obudźcie się, na mnie nie patrzcie , ja stary i głupi jestem.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
3 listopada 2013r. o 20:52
Pannazdzieckiem napisał(a):
TOjsienka napisał(a): Fajnie ten driver biedronki to napisał i taka jest prawda.


Dokładnie Aniołku :* Damian znalazł tekst , który fantastycznie oddaje naszą sytuację.

Paniusiu...czy on to sam napisał czy zerżnął słowo w słowo to jakoś tak bardziej dociera niż hamerykański ogół. :)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
3 listopada 2013r. o 21:14
Pannazdzieckiem napisał(a): ... sprzedawanego ówczesnym pod postacią miłości chrystusowej. Dzisiaj sprzedaje nam się poczucie dobrobytu pod auspicjami Eurokołchozu.

Wystarczy zrozumieć "Przykazanie miłości" i znikną wszystkie absurdy tego świata:)
Poczucia dobrobytu w "Eurokołchozie"...nie kupuję :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!