Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

9652
#Szatyanka nieaktywny
12 października 2012r. o 14:47
~Student prawa napisał(a):
Nie ma możliwości zmiany uczelni, więc dajcie sobie z tym spokój, trzeba dokończyć i tyle. Nikt z dziekanatu nie wyda dokumentów, więc o przenosinach trzeba po prostu zapomnieć.


Wydadzą jeśli przyjedziesz z "Interwencją" z polsatu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
12 października 2012r. o 16:42
Szatyanka napisał(a):
~Student prawa napisał(a):
Nie ma możliwości zmiany uczelni, więc dajcie sobie z tym spokój, trzeba dokończyć i tyle. Nikt z dziekanatu nie wyda dokumentów, więc o przenosinach trzeba po prostu zapomnieć.


Wydadzą jeśli przyjedziesz z "Interwencją" z polsatu :D



Coś mi się zdaje, że i w takim przypadku nie ma żadnej pewności...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
12 października 2012r. o 19:37
koleżanka dostała dokumenty!! poszła na wizyte do pani Knclerz....pogadała...i w ten sam dzień dostała! więc jest to możliwe!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
12 października 2012r. o 23:56
Ludziska a może tak Exspres Reporterów czy Sprawa dla reportera by się tym zajeła .To trzeba dobrze nagłośnić i pewnie pani Jaworowicz dała by radę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mira niezalogowany
13 października 2012r. o 7:58
nie chcą oddać dokumentów to występujesz o duplikat matury w szkole i WSM może sobie trzymać dokumenty ile chce.
Specjalnie dałam im duplikat, żeby nie mieć potem problemów, także nie boje się tego, ze mi dokumentów nie oddadzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
13 października 2012r. o 8:04
Przeniosłam sie do WSM, tylko dlatego, że kiedyś studiowałam na UWr, ale zrezygnowałam na 3 roku, było to wiele lat temu i obecnie nie chcą juz mi przepisać starych ocen. Tutaj przyjeli mnie na taki rok, na jaki chciałam, z róznicami programowymi. Na razie za nic nie płaciłam, ani nie mam żadnej umowy-obserwuje jak się rozwinie sytuacja. Słyszałam od innych osób na forum "lca wsm" o tym, iz ministerstwo wdraża procedurę cofniecia zgody na działanie WSM. Informujcie jak tam obrony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirek niezalogowany
13 października 2012r. o 8:06
piszcie jak tam jest na prawie na 4 roku, proszę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ira niezalogowany
13 października 2012r. o 8:09
~hej napisał(a): do Kopczyńskiego! on jest w porządku....


pomimo braku wczesniejszych odpowiedzi do kogo zapisać się na sem.magisterskie zapisałam sie do Pana dr G. Kopczyńskiego. Wybrałam dobrze, jest przesympatycznym człowiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza