Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~doktor niezalogowany
13 października 2012r. o 8:17
aby zapobiec sytuacji, że nie chcą wam wydać indeksu należy po każdym zaliczonym semestrze poświadczyć ksero indeksu u notariusza. Wtedy macie asy w rekawie i zawsze można sie przenieść, oczywiście tak jak pisała koleżanka wcześniej na forum, duplikat matury uzyskacie w szkole średniej bez problemów.
I jakiś sposób na tych krętaczy i oszustów właścicieli też znalazłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
13 października 2012r. o 10:57
~mirek napisał(a): piszcie jak tam jest na prawie na 4 roku, proszę!


Jestem na IV. Jak jest? Normalnie, masz zajęcia, kpa, kpc, prawo handlowe, prawo wyznaniowe. Poza wyznaniowym, będą egzaminy, do tego referaty na ćwiczeniach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
13 października 2012r. o 10:59
~ira napisał(a): pomimo braku wczesniejszych odpowiedzi do kogo zapisać się na sem.magisterskie zapisałam sie do Pana dr G. Kopczyńskiego. Wybrałam dobrze, jest przesympatycznym człowiekiem.


Odpowiedziałem na Twoje pytanie. Może i jest przesympatyczny, gorzej, że nie przyłoży się do swojej roli promotora, tutaj o wiele lepiej spisuje się dr. Kornak.

Zmoderowano 13.10.2012 godz.19:54 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2012r. o 15:25
ja mam doswiadczenie, bo już ukonczyłem 3 studia wyższe, takze mnie nie jest potrzebna pomoc w pisaniu, sam pomagam innym. Potrzebuje tylko papier, ze ukonczyłem studia.

Zmoderowano 13.10.2012 godz.19:54 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mam niezalogowany
13 października 2012r. o 19:35
Jestem za..... na obronę czekam już od lipca tego roku....raz mi odwołali termin obrony....brak słów...Nie wspomnę, że przez ich krętactwo straciłam pracę w przedszkolu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
13 października 2012r. o 20:12
my napisaliśmy skarge do Pani Minister! bo tego za wiele....czy to coś da? jesli chcecie się obronić- przedszkolanki też piszcie!!! ze oddałyście wszystkie dokumenty- ksero i tyle! podpisać się i do Pani Minister! bo pewnie będziemy czekali z rok....dwa....na obrone a tam tylko mogą nam pomóc! ale pisemko musi wpłynąć!!!! nie telefon......pozdrowionka i pisać, pisać!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawnik niezalogowany
14 października 2012r. o 7:59
~mam napisał(a): Jestem za..... na obronę czekam już od lipca tego roku....raz mi odwołali termin obrony....brak słów...Nie wspomnę, że przez ich krętactwo straciłam pracę w przedszkolu!


podaj ich do sądu, samo pisanie do minister nic nie da, ludzie napisali dziesiątki skarg i co, szkoły nie zlikwidowali, kontrola nic nie dała i kwitnie oszustwo w najlepsze. Po prostu właściciele czują sie bezkarni, bo widzą, ze nikt im nic nie może zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~docent.b niezalogowany
14 października 2012r. o 14:16
a co tam sie przejmują w ministerstwie sprawą WSM. Dla nich to żaden problem. To jest problem studentów szkoły, ze ich oszukują i nie moga skończyć studiów.
Osobiscie nie wierze w to, że ministerstwo coś zrobi. To juz za dlugo trwa i nikt realnie studentom nie pomógł, sprawa beznadziejna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.