Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~hej niezalogowany
11 października 2012r. o 15:50
do Kopczyńskiego! on jest w porządku....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rata niezalogowany
11 października 2012r. o 15:53
jak kontrola? tego nie wie nikt! na lca.pl jest następny artykuł o tym, że WSM nie złożyło jakiś dokumentów.........ale coś jest na rzeczy, bo na żadnym z kierunków nie ma 1-go semestru!!!!! mam przeczucie, że wreszcie po tej szkole...........a Ci którzy studiują tam, niech uciekają i to szybko!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
11 października 2012r. o 16:12
~ira napisał(a): do kogo lepiej na magisterke do Dr Kopczyńskiego czy Pani dr Kornak?



Jak chcesz mieć seminarium na którym się faktycznie przygotujesz do magisterki to wyłącznie dr. Kornak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
11 października 2012r. o 16:56
~rata napisał(a): jak kontrola? tego nie wie nikt! na lca.pl jest następny artykuł o tym, że WSM nie złożyło jakiś dokumentów.........ale coś jest na rzeczy, bo na żadnym z kierunków nie ma 1-go semestru!!!!! mam przeczucie, że wreszcie po tej szkole...........a Ci którzy studiują tam, niech uciekają i to szybko!!!


nie ma 1 semestru na planie bo pierwszaki zostali podobno połączeni z 2 rokiem ... ale jak dokładnie to wygląda to nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EX STUDENT niezalogowany
11 października 2012r. o 17:56
Byłem tam dwa lata bo przeniosłem się z innej uczelni..... MASAKRA!!! Takie cyrki jakie tam mieliśmy to szok!!! Na obrone nie dopuscili wszystkich ludzi, pozniej caly czas w strachu bo nie wiadomo czy dyplomy dostaniemy, dzień przed obroną dzwonili po ludziach i mówili, że proszę przyjechać na uczelnie jest Pan dopuszczony, jak wchodzilismy na obrone to policja i ochrona stała i wpuszczala wg listy bo takie zadymy pod dziekanatem były!! MAFIA!!! Do dzisiaj nie dostałem stypendium! Nie da się wygrac z nimi w sadzi bo maja tyle spraw zalozonych, ze szkoda czasu i pieniedzy.... dziwie sie ze jeszcze funkcjonuje! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!! lepiej wydajcie te pieniadze na ubrania ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maxi niezalogowany
11 października 2012r. o 19:29
studiowałem tam w latach 2000-04 i było w miarę normalnie, to co teraz tu czytam powoduje, że jest mi wstyd, że mam dyplom tej uczelni, nigdy nie wykorzystałem go w swojej drodze zawodowej i chyba trudno go będzie wykorzystać, to przykre, że człowiek stara się, ponosi koszty (bardzo duże) i teraz czyta, że o kant d... to rozbić !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gaja niezalogowany
11 października 2012r. o 23:01
dlatego błagam WAS o rozsądek! spiep......z tej uczelni!!! ja próbuje sie obronić! MASAKRA! nie wiem czy kiedykolwiek to nastąpi! mamy wpłacić po 2tys za samą obrone!! ludzie szybko uciekajcie, bo to się nie zmieni, ja głupia też tak myslałam.......ale pewnie nikt WAM teraz nie odda już dokumentów! ale starajcie się! MAFIA TO MAŁO POWIEDZIANE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
12 października 2012r. o 11:02
~gaja napisał(a): dlatego błagam WAS o rozsądek! spiep......z tej uczelni!!! ja próbuje sie obronić! MASAKRA! nie wiem czy kiedykolwiek to nastąpi! mamy wpłacić po 2tys za samą obrone!! ludzie szybko uciekajcie, bo to się nie zmieni, ja głupia też tak myslałam.......ale pewnie nikt WAM teraz nie odda już dokumentów! ale starajcie się! MAFIA TO MAŁO POWIEDZIANE!


Nie ma możliwości zmiany uczelni, więc dajcie sobie z tym spokój, trzeba dokończyć i tyle. Nikt z dziekanatu nie wyda dokumentów, więc o przenosinach trzeba po prostu zapomnieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.