Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ niezalogowany
20 września 2012r. o 10:33
ta szkola to totalna porazka .... ludzie nie idzcie tam czyba ze na wlasne ryzyko!!!! ja na cale szczescie jakos skonczylam ta szkole i przysieglam sobie ze dalsza kontynuacja w tym miejscu nie wchodzi w gre. Potrzebuje tylko wykaz ocen z calego licencjata w polowie sierpnia napisalam podanie zeby owy dokument zdobyc jak sie w tym tyg okazalo musialam wpisac sie na liste oczekujacych aby...UWAGA spotkac sie z zalozycielem szkoly by ten osobisie mogl dac mi to zaswiadczenie innej mozliwosci nie ma... ehhhhh dalam sobie spokoj a wam szczerze odradzam !!!!!!!! ta szkola to dno zreszta maja ja zamykac....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Była studentka niezalogowany
20 września 2012r. o 10:58
W mojej ocenie wszystkie negatywne wpisy są prawdziwe, ale nie to jest najgorsze. Dyplom tej uczelni nie jest uznawany na "rynku pracy". Jesli ktoś chce po prostu zdobyć tytył dla swojej własnej satysfakcji to okey...natomiast jesli ktos chce osiagnąc jakąś pozycję zawodową, to z dyplomem tej uczelni jest to po prostu nie możliwe.
Takie są fakty:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student niezalogowany
20 września 2012r. o 11:42
~Była studentka napisał(a): W mojej ocenie wszystkie negatywne wpisy są prawdziwe, ale nie to jest najgorsze. Dyplom tej uczelni nie jest uznawany na "rynku pracy". Jesli ktoś chce po prostu zdobyć tytył dla swojej własnej satysfakcji to okey...natomiast jesli ktos chce osiagnąc jakąś pozycję zawodową, to z dyplomem tej uczelni jest to po prostu nie możliwe.
Takie są fakty:([/c
Owszem prawie wszystko sie zgadza jestem studentem, który czeka na obronę pracy magisterskiej. To prawda że jest w tej szkole okropny bałagan i traktowanie studentów przedmiotowo. Napisane zostało pismo do Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego nawet osobiście pisałem pismo do Pani poseł z prośbą o interwencje teraz czekam na rozwój wydarzeń. Ale nie prawdą jest to że z dyplomem po WSM nie znajdziesz pracy skończyłem tam licencjat i nie było problemów z obroną! Na szczęscie prace mam po WSM i jestem z niej bardzo zadowolony i pracodawca też całkiem niedawno awansowałem! Także w tę bajkę nie uwierzę że po WSM nie dostaniemy pracy! Liczy się człowiek co robi i jak a dyplom potrzebny jest po to by mieć kwalifikacje i zgodnie z prawem żeby pracodawca mógł przyjąć do pracy :)
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student niezalogowany
20 września 2012r. o 11:42
~Była studentka napisał(a): W mojej ocenie wszystkie negatywne wpisy są prawdziwe, ale nie to jest najgorsze. Dyplom tej uczelni nie jest uznawany na "rynku pracy". Jesli ktoś chce po prostu zdobyć tytył dla swojej własnej satysfakcji to okey...natomiast jesli ktos chce osiagnąc jakąś pozycję zawodową, to z dyplomem tej uczelni jest to po prostu nie możliwe.
Takie są fakty:([/c
Owszem prawie wszystko sie zgadza jestem studentem, który czeka na obronę pracy magisterskiej. To prawda że jest w tej szkole okropny bałagan i traktowanie studentów przedmiotowo. Napisane zostało pismo do Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego nawet osobiście pisałem pismo do Pani poseł z prośbą o interwencje teraz czekam na rozwój wydarzeń. Ale nie prawdą jest to że z dyplomem po WSM nie znajdziesz pracy skończyłem tam licencjat i nie było problemów z obroną! Na szczęscie prace mam po WSM i jestem z niej bardzo zadowolony i pracodawca też całkiem niedawno awansowałem! Także w tę bajkę nie uwierzę że po WSM nie dostaniemy pracy! Liczy się człowiek co robi i jak a dyplom potrzebny jest po to by mieć kwalifikacje i zgodnie z prawem żeby pracodawca mógł przyjąć do pracy :)
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bari niezalogowany
2 października 2012r. o 21:46
plan dla wydziału prawa pojawił sie dopiero dziś, a 6 i 7.10 są zajacia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
2 października 2012r. o 22:00
~bari napisał(a): plan dla wydziału prawa pojawił sie dopiero dziś, a 6 i 7.10 są zajacia


tak samo z pedagogiki ... z tym że to nic dziwnego ja się cieszę że tak wcześnie dostaliśmy plan :D

w tamtym roku plan na weekend dostawaliśmy w piątek więc ciesz się że masz już dziś ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Olga niezalogowany
3 października 2012r. o 0:14
ja Was błagam uciekajcie z tej uczelni!!! przecież to porażka, ja też nie wierzyłam ale teraz próbuje się obronić.....masakra!!! za obrony każą nam wpłacić po 2tysiące!!! większość wpłaca a ja nie zapłace! i co? nie obronie się bo powiedzieli mi, ze albo 2 tys albo nic tam po mnie!!!! uciekajcie z tamtąd! póki nie jest za póżno........pamiętajcie ostrzegałam!!! pogadajcie z tymi co skończyli w tym czy poprzednim roku.....MASAKRA!!!! aaa i podobno zmieniaja nazwe, bo szkoła jest spalona!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miriam niezalogowany
3 października 2012r. o 8:12
wszystko co tam widze, a mi sie nie podoba publikuje na różnych forach oraz natychmiast pisze do Ministerstwa. Wczoraj napisałam do Ministerstwa, ze nie ma planu dla studentów prawa i innych kierunków, a w sobote 6.10 są zajecia, nie wiadomo kto jest Rektorem, bo strona oficjalna nie ma aktualizacji, a Dziekanat nie ma informacji w sprawie planu. Oraz nie ma podanego kontaktu z Dziekanem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima