Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Pontyfikat” Piotra Romana
~Bolesławianin niezalogowany
30 listopada 2012r. o 17:41
Moim skromnym zdaniem jest NAJLEPSZYM PREZYDENTEM NASZEGO PIĘKNEGO BOLESŁAWCA ! ! !

Ps: Jeżeli komuś zaś to nie odpowiada to zawsze może sobie zmienić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2012r. o 17:44
~Bolesławianin napisał(a):

Ps: Jeżeli komuś zaś to nie odpowiada to zawsze może sobie zmienić...


Jak?? Próbwałem zmienić prezydenta, ale mi się nie udało!! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2012r. o 19:33
Największą głupotą prezydenta naszego miasta było postawienie 50 szt. ławek w jednym miejscu z tyłu kościoła od ul.Kubika na których nawet w upalne dni nikt nie siedzi.A można było zaoszczędzić te pieniądze i przeznaczyć np; na oświetlenie niektórych podwórek gdzie jest ciemno jak w dupie./można dostać po głowie,wejść w gówno lub złamać nogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 14:38
~ napisał(a): Jak?? Próbwałem zmienić prezydenta, ale mi się nie udało!! ;(


Ps: Próbuj dalej może się uda - a jak nie to zawsze można zmienić miejsce zamieszkania...

Zmoderowano 01.12.2012 godz.20:47 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pro futuro niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 18:24
~mea napisał(a): Wyjechałam z Bolesławca na studia 6 lat temu. Dość regularnie tu bywam. Miasto naprawdę mocno się zmieniło w sensie wizualnym. Jeśli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy na rekultywację terenów, rewitalizację obiektów, Roman znajduje się w czołówce.
Gorzej, że mamy pięknie odnowione miasto...które staje się pustym miastem, wyludnionym. Dobrze,że przyciągani są inwestorzy do utworzonej strefy ekonomicznej, szkoda tylko,że marnie płacą i interesuje ich przede wszystkim personel fizyczny. Brakuje tu ludzi na poziomie, bo uciekają do większych ośrodków. Roman powinien postawić na rynek pracy, bo jak tak dalej pójdzie-będziemy drugim Görlitz: same dzieci i starcy. Według mnie jest on cwanym, dobrze przygotowanym do sprawowania swego urzędu prezydentem. Zna odpowiednie mechanizmy, robi to, co potem namacalnie jest do sprawdzenia. Pytanie, czy nie popadnie w rutynę.Czasem zmiany są potrzebne...:)



Podzielam Twoje Mea , zdanie.Mieszkam w B-cu od 5 lat ( przyjechałam z dużego , pieknego miasta , prężnego ośrodka akademickiego ) , dlatego wybrałam to miasto ,że wyglada na zadbane a to świadczy o dobrym gospodarzu. Mieszkańcy nie muszą wstydzić się za Prezydenta Miasta , Piotra Romana.Oby tak dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 18:43
~Bolesławianin napisał(a): Ps: Próbuj dalej może się uda - a jak nie to zawsze można zmienić miejsce zamieszkania...


A może zaproponujesz to samo prezydentowi bo mojej osobie odpowiada miejsce zamieszkania?!Dla mnie urzędujący prezydent nie jest wystarczającym powodem do zmiany miejsca zamieszkania. A Ty byś zmienił miejsce zamieszkania z tego powodu?? :)

Zmoderowano 01.12.2012 godz.20:47 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trzydziestolatek niezalogowany
1 grudnia 2012r. o 19:24
Co Roman zrobił dla mnie? Podniósł maksymalnie opłaty za przedszkola. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2012r. o 5:28
~Trzydziestolatek napisał(a): Co Roman zrobił dla mnie? Podniósł maksymalnie opłaty za przedszkola. :/
>

dodaj do tego wode , śmieci , mieszkania , parkingi , bankructwa firm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie