Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzrost stopy bezrobocia
~ niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 21:05
Na mniejszy poziom bezrobocia duży wpływ ma sąsiedztwo A4. Przy autostradzie łatwiej o inwestora. Niestety inwestorzy omijają górskie, mniej dostępne miejscowości i mają tam wyższe bezrobocie. To proste jak drut. Nasi samorządowcy nie mają tu jakiś większych umiejętności przekonywania od samorządowców z innych południowych miast.
Druga sprawa, jak mamy taki sam wskaźnik bezrobocia jak cały kraj to mamy tak samo zdolnych samorządowców jak ci z sejmu. Tak podpowiada mi logika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 21:12
Emigracja to raz ,a dwa to dwie strefy ekonomiczne w Wykrotach i Bolesławcu......i tak jest kiepsko :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 21:18
~Do Przemysława napisał(a): Kiedy wreszcie ty zamierzasz wyemigrować bo już nie da się czytać twoich mądrości.
>

Poczekam aż wypleni się wszystkich darmozjadów żerujących na cudzej pracy.
Uczciwym ludziom takie pisanie nie przeszkadza.Dokuczliwe jest jedynie nieudacznikom siedzącym na państwowych nikomu niepotrzebnych posadkach stworzonych specjalnie dla nich .[img=1356898737_pejwqwx.jpg]

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 21:22
tak, ale nie uda się wszystkich ubrać w sztandary Ruchu Palikota :) za wiele w tej partii kontrastów!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 21:41
Przemyslaw napisał(a):
~Do Przemysława napisał(a): Kiedy wreszcie ty zamierzasz wyemigrować bo już nie da się czytać twoich mądrości.
>

Poczekam aż wypleni się wszystkich darmozjadów żerujących na cudzej pracy.
Uczciwym ludziom takie pisanie nie przeszkadza.Dokuczliwe jest jedynie nieudacznikom siedzącym na państwowych nikomu niepotrzebnych posadkach stworzonych specjalnie dla nich .[img=1356898737_pejwqwx.jpg]



To prawie komunistyczne hasła i ten plakat...no , no....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 21:51
Przemyslaw napisał(a): Było by bardzo wskazane pokazanie wzrostu poziomu emigracji.

chętnie też bym się zapoznał z takimi danymi, jasne jest, że są one ze sobą związane.
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 22:05
~ napisał(a):
~ napisał(a): Te dane są trochę przekłamane. Wielu ludzi nie jest zarejestrowanych w up. np.ja.
.


To się zarejestruj.



Ja tez jestem bezrobotny, chciałbym się zarejestrować, ale nie mam prawa... w ogole to pierdo***bym ich, ale nie mam przez to tez ubezpieczenia... gdybym np. trafił w tej chwili do szpitala na jakis czas to jestem bankrutem do końca zycia.... a wszystko przez to ze wyjechalem popracowac do Holandi na dwa miesiące, i nie zdążyłem poinformować o tym wyjeździe szacownego urzedu pracy, w miedzyczasie powinienem byl się stawić w Urzedzie Pracy.... wykreślili mnie ewidencji z uśmiechem na twazy, rozmowa z kierowniczką nic nie dala.... a propos wstrętna jędza, nieżyczliwe babsko....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 22:14
~ napisał(a): Te dane są trochę przekłamane. Wielu ludzi nie jest zarejestrowanych w up. np.ja.


Rejestracja = darmowe ubezpieczenie, czemu z tego nie korzystac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza