Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powitaliśmy Nowy Rok 2013
~Bolecnauta niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 8:34
Ledwie, żyję po tej zabawie, zespół był dobry, ludzie życzliwi, żarcia i picia dużo. Dziękuję Bogdanie za zorganizowanie takiego Sylwestra.

Wszystkiego najlepszego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dna niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 9:18
o i nawet mój braciszek złapał się na filmik
pozdrawiam i Wszystkiego Naj w 2013 roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
1 stycznia 2013r. o 12:15
Fajnie jak ludzie potrafią się kulturalnie bawić ale to co się działo w centrum - Rynku i okolicach :| O wszystkich tak powiedzieć nie można bo byli tam również normalni ale duża część to po prostu HOŁOTA, która łaziła, zaczepiała przechodniów oraz pozostawiła ten SYF na mieście :/ Mam nadzieję, że co niektórzy mieli dużo czasu na przemyślenia w śmierdzących kocykach bo widziałem, że kilka osób trafiło w łapki mundurowych - i tak powinno być - segregacja hołoty od tych normalnych !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 13:22
Szanowni Panowie uczestnicy "balu"
Czas wyciągnąć słomę z butów i zapamiętać sobie do końca życia, że nie tańczy się bez marynarki, jeżeli kobieta jest ubrana wieczorowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan2 niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 13:28
~Jan napisał(a): Szanowni Panowie uczestnicy "balu"
Czas wyciągnąć słomę z butów i zapamiętać sobie do końca życia, że nie tańczy się bez marynarki, jeżeli kobieta jest ubrana wieczorowo.


Jan Ty jesteś wieśniakiem buraku !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki sobie tancerz niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 13:48
Jan daruj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4408
#Vin. nieaktywny
1 stycznia 2013r. o 13:59
~Jan napisał(a): Szanowni Panowie uczestnicy "balu"
Czas wyciągnąć słomę z butów i zapamiętać sobie do końca życia, że nie tańczy się bez marynarki, jeżeli kobieta jest ubrana wieczorowo.


Oczywiście, bo przecież nie idziemy na Sylwestra po to, zeby się dobrze bawić, tylko po to, by przejmować się durnymi zasadami. To nie jest rozdanie Oscarów, tylko zwykła potańcówka, zabawa sylwestrowa. Zresztą, niewiele kobiet na zdjęciach ma na sobie prawdziwe wieczorowe stroje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 14:05
A ja byłam na sali w Tomaszowie- było za krec iścieee!!!! Impreza do 5.30 :P :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza