Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec - Historia na wyciągnięcie ręki
~zacofany moher niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 13:31
Zwirz napisał(a): dopasowanka niż prawdziwe porównanie.

Zabrzmiało lekceważąco, a chyba niesłusznie. Nie robię zdjęć profesjonalnie, ale wyobrażam sobie ile to pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basia niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 14:50
Super sprawa,mysle,ze maja inni jakies zdjecia i mogliby sie podzielic z nami ,wspanialy pomysl!!wiec dawajcie foty,wspomnienia minionej epoki ,polaczone z dreszczykiem i lezka w oku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
10 stycznia 2013r. o 20:01
Skumbria napisał(a): polecam zerknac na te dwa linki

Dzięki za linki !

Jednak mają one wspólną cechę - montaż cyfrowy.
Nic prostszego !
Praca na warstwach, jakiś procent przenikania, by idealnie dopasować perspektywę i resztę szczegółów
Właśnie tego chciałem uniknąć !
Zależało mi, by w danym miejscu być, trzymać starą fotkę w dłoni, i wykonać zdjęcie.
Ciąg zdarzeń w świecie rzeczywistym. Gdzie nie ma elektronicznego picu, a jedyną fikcją staje się cyfrowy przetwornik aparatu.
Trudno mi to dokładnie wyjaśnić, ale może właśnie wrażenie bycia miast mnie w tym miejscu, tak dziwnie cieszy oglądającego.
Zwirz napisał(a): Chodź raczej można powiedzieć - dopasowanka niż prawdziwe porównanie.

Widzę to inaczej.
Dopasowankę tworzę bez problemów w kompie.
Prawdziwe porównanie powstaje w rzeczywistości.
Jednak jest to mój punkt widzenia i wcale nie muszę mieć racji.
Pozdrawiam wszystkich oglądających !


Zmoderowano 10.01.2013 godz.20:11 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 9:23
A my pozdrawiamy ciebie - świetna robota!

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 9:47
~ napisał(a):
BoEna napisał(a): Film jest znakomity.Przede wszystkim podziwiam za pomysł i inwencję.Kolejny zdolny człowiek w naszym mieście.Czy pracownicy Urzędu Miasta odpowiedzialni za promocję i reklamę Bolesławca mają pojęcie ilu nieprzeciętnie artystycznych osobowości spaceruje ulicami naszego miasta?
Brawo szaryman!


Tylko szaryman i szaryman. Umówcie się i po sprawie. Sama do niego napisz skoro tak Cię zachwyca ;)


Ale zazdrośnik czy zazdrośnica?To napisz do Boenki lub szaregomana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3223
#SebeQ nieaktywny
12 stycznia 2013r. o 22:00
Gratulacje pomysłu, kreatywności i wykonania.

SebeQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 16:21
Bardzo fajny filmik :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 12:30
Bardzo fajne,ale rzeczywiście brakuje teraźniejszości.Pomysł super. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza