Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielka Orkiestra w naszej okolicy - co i gdzie w powiecie
~obserwator niezalogowany
12 stycznia 2013r. o 21:45
Bolesławiec to jednak żenująca wiocha. Jak zarejestrowali sztab w ub roku to skończyło się to wielką kompromitacją i aferą. W konsekwencji w tym roku znaleźli się na totalnym aucie, zabrakło choćby 10-ciu sprawiedliwych a przede wszystkim uczciwych. BLAMAŻ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
12 stycznia 2013r. o 22:05
~obserwator napisał(a): Bolesławiec to jednak żenująca wiocha. Jak zarejestrowali sztab w ub roku to skończyło się to wielką kompromitacją i aferą. W konsekwencji w tym roku znaleźli się na totalnym aucie, zabrakło choćby 10-ciu sprawiedliwych a przede wszystkim uczciwych. BLAMAŻ!


To dlaczego się za to nie wziąłeś?

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
12 stycznia 2013r. o 22:12
Wielu krytykujacych poprzednia edycje boleslawieckiej WO
obiecywalo, ze w tym roku wlasnie oni beda jej organizatorami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
12 stycznia 2013r. o 22:22
Jeśli śledzisz temat to doskonale wiesz, bo nieraz o tym pisaliśmy, że działania fundacji (a raczej ich brak) w związku z wyjaśnianiem kontrowersji związanych z poprzednim finałem sprawił, że zwyczajnie wiele osób zrezygnowało z działania na rzecz WOŚP. Ja się im zwyczajnie nie dziwię.

Ja w tym roku dokładam jedynie malutką cegiełkę do dzieła fundacji. Jaką? Przyjdź jutro pod Tesco to się dowiesz. Możesz też kliknąć ten link.

http://aukcje.wosp.org.pl/dj-konferansjer-wodzirej-na-twoja-impreze-licytuj-i760955

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WW niezalogowany
12 stycznia 2013r. o 22:33
~obserwator napisał(a): Bolesławiec to jednak żenująca wiocha. Jak zarejestrowali sztab w ub roku to skończyło się to wielką kompromitacją i aferą. W konsekwencji w tym roku znaleźli się na totalnym aucie, zabrakło choćby 10-ciu sprawiedliwych a przede wszystkim uczciwych. BLAMAŻ!


Ku..a mać,a ty to skąd jesteś? Pewnie jakiś miejscowy,bądź z okolic.Mądrala, a sam się nie wziął,a poza tym nikt specjalnie nie będzie narzekal,jeśli nieskorzystasz z zabawy na WOŚPie :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 10:10
Panowie w czerni otrzymali to co chcieli - moja sąsiadka mówi,że "po jej trupie" Owsiak wejdzie do Bolesławca....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 11:05
~obserwator napisał(a): Bolesławiec to jednak żenująca wiocha. Jak zarejestrowali sztab w ub roku to skończyło się to wielką kompromitacją i aferą. W konsekwencji w tym roku znaleźli się na totalnym aucie, zabrakło choćby 10-ciu sprawiedliwych a przede wszystkim uczciwych. BLAMAŻ!


tak masz rację właśnie w takim dniu wstydzę się że jestem mieszkańcem Bolesławca, normalna masakra. :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1410 niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 11:56
Serce miasta, centrum wydarzeń ....

BCC :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.