Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
11445
PanM
9 maja 2017r. o 20:54
Pupil Antoniego Macierewicza.
Berczyński , szef komisji która nic nie ustaliła .Człowiek który barwnie opowiada. Czym większa bzdura tym bardziej kolorowa. Wnioski o " termobarycznych parówkach " powaliły wszystkie cuda
Rozwalił Carracale -- i dał dyla do USA .




Dopisane 09.05.2017r. o godz. 20:54:

Pupil Antoniego Macierewicza.
Berczyński , szef komisji która nic nie ustaliła .Człowiek który barwnie opowiada. Czym większa bzdura tym bardziej kolorowa. Wnioski o " termobarycznych parówkach " powaliły wszystkie cuda
Rozwalił Carracale -- i dał dyla do USA .


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 maja 2017r. o 21:17
Straszne .... czy ty nie masz nic ciekawszego w życiu do roboty? Politykiem i tak już nie zostaniesz, na darmo się produkujesz, przecież pewnie wiesz, ze te ostatnie twoje wybory to był twój najlepszy wynik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 maja 2017r. o 21:32
~~ napisał(a): Straszne .... czy ty nie masz nic ciekawszego w życiu do roboty? Politykiem i tak już nie zostaniesz, na darmo się produkujesz, przecież pewnie wiesz, ze te ostatnie twoje wybory to był twój najlepszy wynik?


Nie wiem czy zauważyłeś dobry bogobojny człowieku że byłem jedynym kandydatem który założył prywatny / niepartyjny / komitet wyborczy.
Nikt mnie nie wspomagał.
Samo to dla takich jak Ty jest niewykonalne .
Popytaj tych którzy się znają na wyborach i zrozumiesz .
Poza tym wydałem na kampanię jedynie 200 PLN. zOBACZ ILE WYDAŁ RATUSZOWY.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 maja 2017r. o 21:52
PanM napisał(a):
~~ napisał(a): Straszne .... czy ty nie masz nic ciekawszego w życiu do roboty? Politykiem i tak już nie zostaniesz, na darmo się produkujesz, przecież pewnie wiesz, ze te ostatnie twoje wybory to był twój najlepszy wynik?


Nie wiem czy zauważyłeś dobry bogobojny człowieku że byłem jedynym kandydatem który założył prywatny / niepartyjny / komitet wyborczy.
Nikt mnie nie wspomagał.
Samo to dla takich jak Ty jest niewykonalne .
Popytaj tych którzy się znają na wyborach i zrozumiesz .
Poza tym wydałem na kampanię jedynie 200 PLN. zOBACZ ILE WYDAŁ RATUSZOWY.

No to widać że wydałeś 200zł na kampanię .... Właśnie tak ona wyglądała ...jak za 200zł i takie wyniki :)

Myślę, że teraz jakbyś wydał 200tys na kampanię to wynik byłby jeszcze gorszy, twoje wywody i przemyślenia na forum to już nawet macierewicza dawno przegoniły :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pana M niezalogowany
9 maja 2017r. o 22:14
Proszę dla odmiany i higieny poczytać wypowiedzi prokuratora Swieczkowskiego.
Z przykrością stwierdzam, że Pan nadal powiela bzdurne, kłamliwe i zmanipulowane treści wymierzone ostatecznie w Ministra Antoniego Macierewicza.
Te obsesję wydaje mi się należy leczyć.
Odnośnie Caracali znajdzie Pan wyjaśnienie na portalu: idzpodprad you toube. Odcinek pt. "Polowanie na Polki w Egipcie! Kowalski & Chojecki na żywo 09.05.2017
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~setra niezalogowany
9 maja 2017r. o 22:45
PanM napisał(a):
~~ napisał(a): Straszne .... czy ty nie masz nic ciekawszego w życiu do roboty? Politykiem i tak już nie zostaniesz, na darmo się produkujesz, przecież pewnie wiesz, ze te ostatnie twoje wybory to był twój najlepszy wynik?


Nie wiem czy zauważyłeś dobry bogobojny człowieku że byłem jedynym kandydatem który założył prywatny / niepartyjny / komitet wyborczy.
Nikt mnie nie wspomagał.
Samo to dla takich jak Ty jest niewykonalne .
Popytaj tych którzy się znają na wyborach i zrozumiesz .
Poza tym wydałem na kampanię jedynie 200 PLN. zOBACZ ILE WYDAŁ RATUSZOWY.



Na wlaśnie, beznadziejny kandydat, beznadziejna kampania i beznadziejny wynik !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zagadka /patriotyczna/ niezalogowany
10 maja 2017r. o 6:22
Znasz autora i tytuł reportażu historycznego?
"Nie odprawiono Mszy Polowej, gdyż księdza w zgrupowaniu jeszcze wtedy nie było, ale za to stały na podwyższeniu dwa cekaemy przykryte bialo - czerwonymi flagami.
Na te cekaemy składali żołnierze "Ponurego" swoja przysięgę. Łzy ciekły po młodych, opalonych twarzach, łzy, których się nie wstydzili, a opanować nie mogli,gdy przy końcu czwartego roku wojny, o kilkanaście kilometrów od silnych garnizonow niemieckich, fabryk zbrojeniowych i amunicyjnych, szef sztabu Okręgu mówił do nich przez scisniete gardlo:
- ŻOŁNIERZE ARMII KRAJOWEJ! TU, GDZIE STOICIE, JEST WOLNA, NIEPODLEGŁA P O L S K A.
Patrzyły na nich z góry pozawieszane na drzewach orły, piękne wyplecione z jedliny przez leśnych artystów...".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 9:29
" ŻOŁNIERZE ARMII KRAJOWEJ! TU, GDZIE STOICIE, JEST WOLNA, NIEPODLEGŁA P O L S K A.
Patrzyły na nich z góry pozawieszane na drzewach orły, piękne wyplecione z jedliny przez leśnych artystów..."."

A INNI SZLI I GINĘLI - A ONI STALI I PATRZYLI ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza