Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pączek za free w tłusty czwatek
~ niezalogowany
6 lutego 2013r. o 18:04
A wam jak zwykle nic nie pasuje... ech taka ta nasza Polska mentalność nawet jak dają to źle .Nie potrafimy się wyluzować tylko nos do góry i wszystko na be...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2013r. o 18:17
~qqq napisał(a): W Twoim domu jak sobie sam zrobisz.


Nie umiem robić pączków, potrafię tylko budyń i kisiel zrobić :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2013r. o 18:28
~ napisał(a):
~qqq napisał(a): W Twoim domu jak sobie sam zrobisz.


Nie umiem robić pączków, potrafię tylko budyń i kisiel zrobić :P
Drożdżówkę umiesz ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5844
#zbipop nieaktywny
6 lutego 2013r. o 22:44
~ napisał(a): Właśnie sobie robię racuchy ,z jabłkami ,niech się schowają ze swoimi pączkami smażonymi nie wiadomo na czym :D
Pączki smaży Cukiernia Furtak i są pyszne, :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~7 niezalogowany
7 lutego 2013r. o 0:30
zbipop napisał(a):
~ napisał(a): Właśnie sobie robię racuchy ,z jabłkami ,niech się schowają ze swoimi pączkami smażonymi nie wiadomo na czym :D
Pączki smaży Cukiernia Furtak i są pyszne, :>



Może pączki ,ale inne ciasta to zdarzają się zeschłe ,stare,zwietrzałe i kolosalnie drogie.Mi tam nie zaimponują ,robię pyszne ciasta w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
7 lutego 2013r. o 1:53
~ napisał(a): Wykrzykiwać jakies bzdury za kąsek podłego żarcia,na własne życzenie stawiać się w błazeńskim położeniu,jak dla mnie zbyt niskie .Nigdy.Choć by mi nie wiem ile dawali i czego ,to wolę sobie po prostu i kulturalnie pączki kupić.


W porządku, nikt Ci nie każe :D Więcej dla nas ;)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1900
#wojtek77 nieaktywny
7 lutego 2013r. o 7:47
chcieliby od razu po samochodzie dostać.tylko nie wiem dlaczego 333 szt....tylko.ale dobre i to.najlepiej jakby w rynku zrobili jakieś pączkowe święto.cukiernie by się wystawiły jak na św.ceramiki,jakiś kabarecik.fajna zabawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 10:19
wojtek77 napisał(a): chcieliby od razu po samochodzie dostać.tylko nie wiem dlaczego 333 szt....tylko.ale dobre i to.najlepiej jakby w rynku zrobili jakieś pączkowe święto.cukiernie by się wystawiły jak na św.ceramiki,jakiś kabarecik.fajna zabawa.



Popieram,popieram - Byłoby super - tak smacznie - pączkowo- :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza