Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem mordercą
~Kreseczka niezalogowany
2 marca 2013r. o 0:35
nie ma jak to jedna albo dwie kreseczki jeszcze nikomu nie zaszkodziły ;) ;)
ja na pewno z tego nie mam ochoty rezygnowac

Zmoderowano 02.03.2013 godz.15:48 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasiulka niezalogowany
2 marca 2013r. o 13:34
~ napisał(a): podoba mi się taka wiara zrobię coś złego wyspowiadam się i już jestem czysty łapiesz -proste a moralność to już inna sprawa i to nie podoba mi się w Twojej wierze która Ci tak bardzo pomaga

Facet sam powiedział ,że ma wyrzuty sumienia itd więc nie czuje się "czysty". W moim odczuciu jego pokutą jest uświadamianie młodzieży, przekazywanie własnych doświadczeń ,żeby później taki małolat , który wpakuje się w kłopoty nie powiedział "ale ja nie wiedziałem ,że tak to się może skończyć".
Człowiek potrafi się zmienić , potrafi się podnieść ,jeśli ma wsparcie , nie ważne co dodaje Mu skrzydeł , rodzina,kobieta,przyjaciele czy właśnie jak w tym przypadku wiara"nie koniecznie wiara w Boga".
Straciłam kiedyś przyjaciela,przez to świństwo , zaczęło się od zwykłej trawki , później chciało mieć się większą banie i lepszy chillout ,on nie zdążył się podnieść,choć miał wsparcie to nie odnalazł w sobie ducha walki ani wiary. Wierzcie mi serce krwawi ,gdy patrzy się na wrak człowieka z którego ulatuje dusza, człowieka ,którego pamięta się jako wesołego,spontanicznego i mądrego chłopaka ,pełnego życia i chęci do walki.
Każdy ,ma prawo popełniać błędy, każdy też, ma prawo ,do kolejnej szansy od życia.
Uważam również ,że jeśli człowiek ,opowiadający swoją historię ,dotrze choć do jednej ,zagubionej osoby , da choć iskrę nadziei że może być lepiej, to warto organizować tego typu spotkania i choć myślimy że nam to się nigdy nie przytrafi to ,niestety pewni być nie możemy .


Zmoderowano 02.03.2013 godz.15:47 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2013r. o 19:26

Heh , no pewnie .Je trawę zagryza śniegiem a jeźdźi autostopem.Śpi w namiocie turystycznym.Nie wkręcaj ciemnoty.(...)br />


Pewnie pracuje,ale tam :) A tu przyjezdza do rodziny jak juz napisałam :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mkjinj niezalogowany
2 marca 2013r. o 20:36
Czy wy powariowaliście? Przychodzi facet, który po 20 latach narkomanii wychodzi z nałogu i wytrzymuje do dzisiaj już 13 lat. Dziwicie się mu, że daje świadectwo? Moim zdaniem to nie chodzi o świadectwo, ale o radość z tego, że jemu się udało. Przeżył straszne chwile, a teraz przestrzega przestrzega o tym młodzież, żeby nie poszła złą drogą. Dziwne? Dla mnie nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zum niezalogowany
2 marca 2013r. o 20:54
Mordercy, to działkowicze, co spalają swoje odpady z działek zamiast zakopać, czy kompostować, albo zawieźdź do MZGK. Trują dzień po dniu wszystkich dookoła za przyzwoleniem Straży Miejskiej i pożal się Boże beznadziejnej policji w Bolesławcu. Pan jest żywym przykładem tego, przed czym młodzież może się uchronić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do działkowiczów niezalogowany
2 marca 2013r. o 21:35
Pogrożę im tylko palcem, trzymając go na cynglu. Tak mawiał Lec. Działkowicze, to w większości rakowcy, dym ma rakotwórcze związki. Tylko dlaczego trują mieszkańców, co mają nieszczęscie mieszkać obok morderców działkowiczów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2013r. o 21:43
na stare lata pada na um
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Won z działkami z miasta niezalogowany
2 marca 2013r. o 21:51
Straż babci, że piesek narobi pod krzaczkiem, wlepi mandat, a że ludzie trują ludzi, to poprostu ich mniej będzie i tyle. To człowiek człowiekowi gotuje taki los. Decydenci jak widać biorą kasę, nagrody, o których dowiedziliśmy się dzięki Palikotowi i nie ma czasu na czytanie skomleń o poprawę zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie