Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

8187
#gras nieaktywny
1 lutego 2014r. o 22:37
Już wcześniej zgłaszałem problem z nowo dodanymi ogłoszeniami,
ale jak do tej pory nie poskutkowało!!
Jeżeli jest już blok na głównej "OSTATNIO DODANE" , to jaki macie problem żeby były tam tylko najnowsze ogłoszenia z danej kategorii ?? !!
Jak do tej pory to "NIERUCHOMOŚCI " ŻĄDZĄ !! :P
Już się nie odezwę jeżeli macie z tego prowizje :D

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
1 lutego 2014r. o 22:55
System ogloszen - podobnie jak i caly portal - jest obecnie w przebudowie. Caly proces potrwa jeszcze ok 2 miesiecy.
Prosze o chwile cierpliwosci, a wkrotce zobaczysz zmiany.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11655
#matrunia nieaktywny
3 lutego 2014r. o 0:36
emem napisał(a): System ogloszen - podobnie jak i caly portal - jest obecnie w przebudowie. Caly proces potrwa jeszcze ok 2 miesiecy.
Prosze o chwile cierpliwosci, a wkrotce zobaczysz zmiany.

Pozdr,
emem


jak usunąć profil na bolec info ?na innych portalach nie ma z tym problemu!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 lutego 2014r. o 11:34
matrunia napisał(a):
emem napisał(a): System ogloszen - podobnie jak i caly portal - jest obecnie w przebudowie. Caly proces potrwa jeszcze ok 2 miesiecy.
Prosze o chwile cierpliwosci, a wkrotce zobaczysz zmiany.

Pozdr,
emem


jak usunąć profil na bolec info ?na innych portalach nie ma z tym problemu!!!


Wystarcyz z konta, ktore podane jest w profilu, wyslac maila pod adres [email protected]

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 lutego 2014r. o 18:18
Weźcie sobie jakiegoś stażystę z urzędu pracy, najlepiej po kierunku humanistycznym, coby wam korektę tekstów robił. Plusy takiego rozwiązania:

1. zadowolony stażysta, bo znalazł praktykę
2. zadowolona redakcja, bo a) ma pracownika, któremu nie musi płacić i b) nikt nie marudzi w komentarzach
3. zadowolony PUP, bo mu to dobrze na statystyki zrobi
4. zadowoleni czytelnicy portalu, których nie rażą błędy

To była darmowa porada, za kolejne będę domagał się honorarium.

:*

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
5 lutego 2014r. o 10:30
skorn napisał(a): Weźcie sobie jakiegoś stażystę z urzędu pracy, najlepiej po kierunku humanistycznym, coby wam korektę tekstów robił. Plusy takiego rozwiązania:

1. zadowolony stażysta, bo znalazł praktykę
2. zadowolona redakcja, bo a) ma pracownika, któremu nie musi płacić i b) nikt nie marudzi w komentarzach
3. zadowolony PUP, bo mu to dobrze na statystyki zrobi
4. zadowoleni czytelnicy portalu, których nie rażą błędy

To była darmowa porada, za kolejne będę domagał się honorarium.

:*
do punktu drugiego dopisał bym podpunkt C - na portalu Gwizdały nie szydzili by tak z Bolca :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 marca 2014r. o 14:07
Zmieniłeś sobie nick, puchatku? Chciałbyś coś napisać, ale pod starym nickiem trochę wstyd. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 marca 2014r. o 21:23
fobiak napisał(a): moje zrodelko chcesz? musze sie podmyc i moge do ciebie wpasc abys sie nasycila, wszystko co pisze jest moje z mojej lepetyny wiec nie pitol mi tu o zaiwanieniu komus wlasnosci autorskiej. nie mam czasu na to aby wrzucac na google i jeszcze do tego czytac i ekstazowac sie czyjas splesniala spuscizna literacka i na koniec wklejac tutaj aby baby od orgazmow powariowaly. chcesz mi zarzucic kradziez czyejs mysli to tylko, tylko... dawaj dowod, w zasadzie moglas na poczatek wrzucic cos kradzinego to bym moze byl juz spalony..............ze wstydu
ech... nie chce mi sie z toba kocham bolec.info, spadaj do garow


Za powyższą skandaliczną wypowiedź! OFICJALNIE zgłaszam tę osobę do zablokowania jego konta przez ADMINA :)

Jeżeli konieczne jest dalsze uzasadnienie odpowiem na priv. pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza