Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

3004
#masi nieaktywny
20 maja 2014r. o 19:04
moderator napisał(a): Zrozum to , "chłopcze" , że moderowane są posty naruszające regulamin. I to jest wyznacznikiem , a nie jakieś urojone przez ciebie animozje względem użytkowników.
Naruszasz regulamin , więc twoje wpisy i innych podobnie piszących osób , są zgłaszane do moderacji.

Zapamiętaj to sobie albo wydrukuj i umieść przy monitorze.
Tyle w tej sprawie.

To może i ja wrzucę kilka swoich uwag, możecie wyciągnąć wnioski lub nie :D
Na dzień dobry Pan moderator powinien świecić przykładem i pisać bez byków, jeżeli jest to problem nie do przeskoczenia to nie powinien w ogóle się udzielać.
Więc zaczynamy :
1. Bardzo dużo błędów w tematach (niechlujstwo)
2. Obrażanie innych użytkowników piszących również spod tyldy (na przykład wyzywanie od idiotów przez emema) oczywiście akurat jego nie obowiązuje regulamin rozumiem ;)
3. Zainwestujcie w lepszy sprzęt fotograficzny i kogoś kto potrafi wykorzystać chwilę i nagrać dobry materiał. Nie jak w temacie z helikotperem gdzie wrzucono film trwający 11 seksund, z czego 8 sekund to czarne tło :D
3. punkt i ostatni. Popracujcie nad profesjonalizmem, zainteresujcie się problemami bolesławian jak na przykład dziury w drogach, rozkopane ulice w związku z tym trudny przejazd itp.
To tyle z mojej strony :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 maja 2014r. o 19:49
Hej masi,

Dziekuje za opinie - jest ona dla mnie bardzo wazna.

Na niektore uwagi odpowiem od razu

1) Problem jest nam znany - dodatkowa korekta newsow bedzie realizowana od czerwca - powinno byc wiec duzo lepiej.

2) Zawodowych, anonimowych hejterow bedziemy eliminowac z forum.

3) Masz racje, ze wiele zdjec mogloby byc lepszych. Z drugiej strony praca dziennikarza to nie robienie zdjec modelowi czy oczekiwania na jakas zaplanowana akcje. My nie robimy zdjec z wesela, gdzie para mloda pozuje. Czesto musimy przekazac pilna informacje i w takiej sytuacji wystarczy zdjecie wykonane komorka sredniej jakosci (czasami tez nadeslane przez Czytelnika). W wielu przypadkach (w zaleznosci od sytuacji) wolimy postawic na tresc niz forme.
Co do filmow - nie bylo to profesjonalne nagranie z montazem, ktory trwal pol dnia, tylko szybkie nagranie z wypadku. Bylo na tyle dobre, ze zostalo zacytowane przez media wiekszego zasiegu: Polskie Radio Wroclaw, Gazete Wyborcza, Portal o2.pl, TVP.

4) Tego komentowac nie bede, bo to pusty slogan.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
21 maja 2014r. o 8:24
Nie wiem, może ktoś już o tym pisał, ale podczas dodawania ogłoszenia i korzystania z funkcji podglądu, ładują się "na stałe" dodane zdjęcia. Nie można ich wtedy usunąć. Jeśli np. dodałam nie to zdjęcie, które chciałam i widzę je w podglądzie, nie mogę go usunąć. Muszę robić ogłoszenie od nowa. Tak to wygląda:
[img=1400653454_yb3cff2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9011
#Dostojewski nieaktywny
22 maja 2014r. o 10:29
moderator napisał(a): Zrozum to , "chłopcze" , że moderowane są posty naruszające regulamin.


A według jakich kryteriów, posty są usuwane ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
22 maja 2014r. o 10:49
Kryteria , według których moderowane lub usuwane są posty , określone zostały przez admina i ujęte w wytycznych , jakie otrzymał każdy z moderatorów , po otrzymaniu uprawnień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4070
#luke nieaktywny
23 maja 2014r. o 22:18
Można by było zrobić czat na bolec info dla zalogowanych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 czerwca 2014r. o 19:47
opcja w ogłoszeniach "zobacz inne oferty sprzedającego"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
16 czerwca 2014r. o 21:22
Pytanie : Kto, i w jakim celu grzebie w wiadomościach prywatnych ?

[img=1402946515_o6k1skx.jpg]

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza