Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drukarnia z Wykrot chce odzyskać 12 milionów złotych
~H niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 6:52
Tak samo Relich ma nas w czterech literach dla niego liczy się tylko władza co widać po jego wojenkach z Powiatem .Ja widzę przyszłość Gminy w czarnych kolorach .Relich musi odejść !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 7:05
~H napisał(a): Tak samo Relich ma nas w czterech literach dla niego liczy się tylko władza co widać po jego wojenkach z Powiatem .Ja widzę przyszłość Gminy w czarnych kolorach .Relich musi odejść !!


Nie znam Relicha osobiście i nie wiem nic o Jego dokonaniach, nie bronię Go. Uważam jedynie , że WSE to klarowny kapitalistyczny wyzysk. Usankcjionowane głupim prawem żerowanie na lokalnej społeczności. Jest okazja , aby powiedzieć stanowcze Nie ! Może być w/g mnie pod przywództwem Relicha ... jeśli będzie chciał walczyć :)
Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 17:53
Ten dług nie jest od niedawna. Relich skutecznie to zataił strasząc pracowników zwolnieniami jeśli ktoś wygada.Najbardziej mnie boli że my mieszkańcy byliśmy przez tyle czasu okłamywani,dopiero Radio Wrocław musiało nam uświadomić że Gmina jest w tarapatach, To że Strefy służą kapitalistom a nie pracownikom to święta prawda ale jednak gdzieś trzeba pracować, podatki powinno się egzekwować bez żadnych zwolnień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 18:26

Adres Urzędu
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
ul. Rynek 1, 59-730 Nowogrodziec
tel. 75 738 06 60
fax 75 731 64 16
e-mail:
[email protected]
NIP : 612 10 37 376
REGON : 000529858
Wyróżnienia

Laureat Rankingu Samorządów "Rzeczpospolitej" 2008-10

Gmina Dwudziestolecia 2010

Wyróżnienie w konkursie "Miasto Przyjazne Biznesowi" 2009

Wyróżnienie w rankingu Samorządowy Menadżer Re
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2013r. o 11:29
P.......a Gmina Sukcesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2013r. o 21:36
Czy to prawda że Relich i Spółka podjęli uchwałę o utworzeniu Strefy przemysłowej na polach pana Pilnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edi niezalogowany
1 maja 2013r. o 21:39
Masz rację ale na innych polach, chyba poprzedniego Burmistrza.
Już nie wiecie jakie plotki wymyślić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mis niezalogowany
1 maja 2013r. o 21:50
wylącz tvn włącz myślenie = wylącz bolec.info włącz myślenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza