Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:11
Moszczyński został "zdemaskowany" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:23
~ napisał(a): to się nadaje do tematu ,,w imię przyzwoitości" :D :D :D


Tu raczej potrzeba nowego tematu... !! Np.... Bolesławiecki Kononowicz :D Podpuścili chłopa i się wyłożył...szkoda człowieka ale mimo ostrzeżen widział już tylko przed sobą "korytko" ... ja pasuję więcej na temat RP w Bolesławcu wstyd już nawet pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:45
Można zauważyć, że przestał nagminnie trolować.
Jedynie teraz wchodzi, czyta i ucieka jak tchórz nie odpowiadając na pytania. Wcale mnie to nie dziwi :D
Dziwi mnie tylko to, że reprezentuje siebie nazwiskiem i przy tym kłamie. Wytłumaczeniem tego faktu może być tylko choroba...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 14:45
~ napisał(a): No nareszcie wydukał i przyznał się,że jednak chcieli przydział!
A to już kosztem innych oczekujących w wieloletniej kolejce . A fu! Śmierdzi...
>

W co Pan wierzy anonimie pisząc te wszystkie bzdury?
Czy wierzy Pan że dzięki temu Bolesławianie zapłacą mniejsze podatki , czy raczej podlizuje się Pan szefowi aby taboret Panu nie wypadł z pod siedzenia ?

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:48
Przemyslaw napisał(a): W co Pan wierzy anonimie pisząc te wszystkie bzdury?
Czy wierzy Pan że dzięki temu Bolesławianie zapłacą mniejsze podatki , czy raczej podlizuje się Pan szefowi aby taboret Panu nie wypadł z pod siedzenia ?

Człowieku, spod, zapamiętaj ! Czytając Pana mam wrażenie jakbym czytał społeczną patologię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:52
Panie M, niech Pan ogarnie zasady pisowni i interpunkcji a dopiero weźmie się za pisanie na forum.
Przecież to co Pan wypisuje jest po prostu żałosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbynio niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:56
~ napisał(a): Panie M, niech Pan ogarnie zasady pisowni i interpunkcji a dopiero weźmie się za pisanie na forum.

Przecież to co Pan wypisuje jest po prostu żałosne. [ /c]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:56
Przemyslaw napisał(a):
~ napisał(a): No nareszcie wydukał i przyznał się,że jednak chcieli przydział!
A to już kosztem innych oczekujących w wieloletniej kolejce . A fu! Śmierdzi...
>

W co Pan wierzy anonimie pisząc te wszystkie bzdury?
Czy wierzy Pan że dzięki temu Bolesławianie zapłacą mniejsze podatki , czy raczej podlizuje się Pan szefowi aby taboret Panu nie wypadł z pod siedzenia ?


Szefów nie mam .. ;) nie pracuję ;) mam się zdrowo ! I pp.m tego życzę. A bzdury kto pisze, oceniają czytelnicy a nie pp.m :D (poniżej poziomu moralnego)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne
REKLAMA CER-FAR zaprasza