Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
3688
#Pynchoon nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 10:11
Przemysławie, czy możesz podać o co konkretnie zwróciłeś się do miasta, dołączając tu na forum kopię Waszego pisma. Czy wystąpiliście o wynajęcie Wam lokalu, na takich samych zasadach jak innym partiom/posłom, czy też o jego przydział?

W materiale tvn24 jest podane że zwróciliście się nie o wynajęcie Wam lokalu, jak inne partie ale o jego przydział. W odpowiedzi na Wasze pismo (jej zdjęcie jest dodane do artykułu na portalu), również jest napisane, że odpowiadają na Wasz wniosek w sprawie przydziału lokalu, a nie wynajęcia Wam lokalu. Ty piszesz że Wy chcecie wynająć (rozumiem, że nie dostać przydział). Kto tu mówi prawdę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 11:00
Pismo w tej sprawie 28,01,2013 roku złożył Poseł do rąk Prezydenta Bolesławca.
Opublikowane tu pismo jest odpowiedzią w imieniu Pana Prezydenta.
Ponieważ pierwotne pismo zawiera upoważnienie mnie do prowadzenia tej sprawy odpowiedź przyszła na mój adres.
Przykro mi ale nie mam pełnomocnictwa na publikowanie korespondencji pomiędzy Panem Prezydentem a Panem Posłem.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 11:09
No nareszcie wydukał i przyznał się,że jednak chcieli przydział!
A to już kosztem innych oczekujących w wieloletniej kolejce . A fu! Śmierdzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 11:10
Przemyslaw napisał(a): Pismo w tej sprawie 28,01,2013 roku złożył Poseł do rąk Prezydenta Bolesławca.
Opublikowane tu pismo jest odpowiedzią w imieniu Pana Prezydenta.
Ponieważ pierwotne pismo zawiera upoważnienie mnie do prowadzenia tej sprawy odpowiedź przyszła na mój adres.
Przykro mi ale nie mam pełnomocnictwa na publikowanie korespondencji pomiędzy Panem Prezydentem a Panem Posłem.


Skoro czujesz się PanieM pokrzywdzony pisz do posła o pozwolenie na wklejenie korespondencji.
Jesteś kłamcą i ludzie już Ci nie wierzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 11:16
Przemyslaw napisał(a): Pismo w tej sprawie 28,01,2013 roku złożył Poseł do rąk Prezydenta Bolesławca.
Opublikowane tu pismo jest odpowiedzią w imieniu Pana Prezydenta.
Ponieważ pierwotne pismo zawiera upoważnienie mnie do prowadzenia tej sprawy odpowiedź przyszła na mój adres.
Przykro mi ale nie mam pełnomocnictwa na publikowanie korespondencji pomiędzy Panem Prezydentem a Panem Posłem.


Przemysławie, potwierdź zatem kto tu kłamie, czy Ty (lub pan poseł) twierdząc że zwróciliście się o wynajęcie czy Kazimierz Łomotowski (dyrektor MZGM w Bolesławcu) twierdząc, że zwróciliście się o przydział?

Dziwi mnie również twoje stwierdzenie, że nie masz pełnomocnictwa do publikacji korespondencji, skoro część korespondencji w sprawie - pismo miasta - opublikowałeś. Uczciwym wydaje się zatem przedstawienie całej korespondencji w sprawie, a nie tylko jej wycinka, ale to już jedynie moja opinia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
663
#Bambus nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 12:01
Ze strony Palikota:

jawność administracji

Jawność zwiększy nacisk oraz kontrole i przyniesie efekt w postaci ograniczenia korupcji i ulepszenia sposobów wydawania publicznych pieniędzy


Proszę wkleić ksero pisma posła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 13:16
Wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 14:10
to się nadaje do tematu ,,w imię przyzwoitości" :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza