Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
10480
#Kaliszczak nieaktywny
24 kwietnia 2013r. o 22:19
Panie asystencie posła, podobno w Lubaniu łatwiej jest "dostać" lokal na biuro poselskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 22:46
Przemyslaw napisał(a): Wybaczy Pan .Ale kto jest tendencyjny ?
Czy Ruch Palikota to banda rzezimieszków lub meneli wyjętych z pod prawa ?
Idzie wszystko o normalne zasady .
Proszę obiektywnie spojrzeć .W jakich lokalach są biura poselskie innych partii .Oraz jakimi lokalami one dysponują .Po co lokal gdy się ma starostwo , ratusz lub wiele innych obiektów ?
Ruch Palikota chce jedynie aby spełniono konstytucyjne prawo.Prawo do równego traktowania.

Przecież traktujecie siebie tak samo, rozdajecie swoim nagrody :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 22:54
Przemyslaw napisał(a): Wybaczy Pan .Ale kto jest tendencyjny ?
Czy Ruch Palikota to banda rzezimieszków lub meneli wyjętych z pod prawa ?
Idzie wszystko o normalne zasady .
Proszę obiektywnie spojrzeć .W jakich lokalach są biura poselskie innych partii .Oraz jakimi lokalami one dysponują .Po co lokal gdy się ma starostwo , ratusz lub wiele innych obiektów ?
Ruch Palikota chce jedynie aby spełniono konstytucyjne prawo.Prawo do równego traktowania.


Panie Moszczyński,
błagam!
nie ma co włazić w dyskusje z oszołomami pokroju "alter" , bo oni wierzą i propagują zamach smoleński wiec szkoda pary. Ci moraliści od siedmiu boleści co w temacie obkupczynego proponowanego przez Urząd Miasta lokalu próbują zaglądać Panu pod pierzynę, albo wytykać błędy interpunkcji nie zauważając smrodu ratuszowego i hołoty, która rozbestwiła sie na dobre w imię prawa i stanowisk zajmowanych.
To ta nasza polska krucjata XXI- szego wieku - wszystko co inne spalić i zniszczyć. Gdyby żyli w czasach faszyzmu to mielibyśmy kilka dodatkowych nazwisk na listach wyznawców czystej rasy i propagatorów jedynej słusznej idei.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 8:42
Przemyslaw napisał(a): Proszę obiektywnie spojrzeć .W jakich lokalach są biura poselskie innych partii .Oraz jakimi lokalami one dysponują .Po co lokal gdy się ma starostwo , ratusz lub wiele innych obiektów ?
Ruch Palikota chce jedynie aby spełniono konstytucyjne prawo.Prawo do równego traktowania.


Przemysławie, powtórzę pytanie, ponieważ nie udzieliłeś na nie odpowiedzi - kto tu kłamie, czy Ty (lub pan poseł) twierdząc że zwróciliście się o wynajęcie lokalu jak inne partie, czy Kazimierz Łomotowski (dyrektor MZGM w Bolesławcu) twierdząc, że zwróciliście się o przydział? Pytanie wydaje się proste.

Czy uzyskałeś może zgodę pana posła na publikację jego korespondencji z miastem? Jak Ci pisałem, dziwi mnie również twoje stwierdzenie, że nie masz pełnomocnictwa do publikacji korespondencji, skoro część korespondencji w sprawie - pismo miasta - opublikowałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 8:51
Opublikowałem pismo skierowane do mnie .
Publikacje korespondencji pomiędzy Prezydentem i Posłem oraz jakimikolwiek osobami nie leży w moich kompetencjach.
Moje zadanie polega na śledzeniu losów podania złożonego przez Posła .
Mam absolutną świadomość że władze mogą i chcą skutecznie uniemożliwić otwarcie biura poselskiego Ruch Palikota.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 8:55
Przemyslaw napisał(a): Opublikowałem pismo skierowane do mnie .
Publikacje korespondencji pomiędzy Prezydentem i Posłem oraz jakimikolwiek osobami nie leży w moich kompetencjach.
Moje zadanie polega na śledzeniu losów podania złożonego przez Posła .
Mam absolutną świadomość że władze mogą i chcą skutecznie uniemożliwić otwarcie biura poselskiego Ruch Palikota.


A kto kłamie w tej sprawie - Ty, mówiąc że zwróciliście się o wynajem jak inne partie, czy miasto, twierdząc że zwróciliście się o przydział?

Czy jest problem aby pan poseł wyraził zgodę na publikację pisma skierowanego do miasta, tak aby nie było żadnych wątpliwości kto mówi prawdę? W opublikowanym przez Ciebie piśmie miasto podaje, że zwróciliście się o przydział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 9:09
No rżnie głupa p.m w żywe oczy! Twoje pytanie Pynchoonie nie doczeka się konkretnej odpowiedzi jak i inne konkretne pytania o działalność RP w Bolesławcu...A przecież nikt nie zna Ruchu Palikota w Bolesławcu...dane internetowe dawno się zdezaktualizowały i praktycznie oprócz p.m z nikim innym z tego koła kontaktu nie ma...
Członkowie RP w Bolesławcu pokażcie się !! Idzie 1 maja Święto Pracy ...zamierzacie siedzieć przed kompem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 9:13
~ napisał(a): ... Gdyby żyli w czasach faszyzmu to mielibyśmy kilka dodatkowych nazwisk na listach wyznawców czystej rasy i propagatorów jedynej słusznej idei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza