Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowa automyjnia

~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 13:19
Wczoraj słyszałem ze lada dzien bedzie nowa atrakcja w postaci dziewczyn sa sa sa a poza tym myjnia super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J. niezalogowany
22 maja 2013r. o 13:29
POLECAM wszystkim myjnię. Skorzystałem z usługi kilka miesięcy temu i muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyli. Lakier wyglądał jak lustro - można było sie przejrzeć, ryski wyparowały, a połysk utrzymuje się do dzisiaj i dali mi na niego gwarancję. Cena też ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyna niezalogowany
22 maja 2013r. o 13:32
Miło, sympatycznie, tanio. :D
Nazwa faktycznie, przyciąga. Przejeżdżałam przypadkiem, muszę przyznać,że prócz tego,że Fordeo lśniło, ubawiłam się maksymalnie :D
Wszystkim polecam! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cygan niezalogowany
22 maja 2013r. o 14:06
Byłem umyłem , zadowolony byłem , tanio szybko i dobrze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
22 maja 2013r. o 14:34
Dobrze funkcjonująca,nowoczesna myjnia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
22 maja 2013r. o 14:36
Witam. A ja juz widze jak chłopaki szybko podniosa te swoje ceny!!!!! Chcieli wystartowac z hukiem i to wszystko!!! Konkurencja jest duża tak więc za taką cenę to im sie szybko przestanie opłacać!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
22 maja 2013r. o 14:42
~ja napisał(a): Witam. A ja juz widze jak chłopaki szybko podniosa te swoje ceny!!!!! Chcieli wystartowac z hukiem i to wszystko!!! Konkurencja jest duża tak więc za taką cenę to im sie szybko przestanie opłacać!!!!!
Zgadzam sie w 100%. A pozatym prowadzic myjnie to trzeba umiec a nie smiechy i bzdur gadanie a na aucie zamazy i szyby kokpitem wysmarowane. Napewno niejeden pojedzie spróbowac ale wierze ze klienci wola byc dobrze obsłużeni a nie zle i za pół darmo. Myjnie mają swoich klientów!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 14:59
Myjnia pierwsza klasa, gorąco polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie