Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję dobrego blacharza/lakiernika

~7pasażerNostromo niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 13:14
Potrzebuję namiar na dobrego lakiernika/blacharza. Bardzo zależy mi na czasie, więc cenowo nie gra zbyt dużej roli. Pomóżcie proszę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henio niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 18:22
Dobry gościu jest w Otoku ale z tego co się orientuje to ma kolejki, ale warto czekać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 20:30
Siwy Maciejun !! Znany w Bolcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~..... niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:38
Proponuje Pana Kazimierza Dzięgiel z Osiecznic bardzo dobry fachowiec i ceny ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 21:43
W Olszanicy Pytaj o chmiela z kolonii robi szybko i konkret
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klijent niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 21:52
Polecam Jarka Stupca na kościuszki ma swoja siedzibe wyjej kauflandu 100 % zadowolenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14616
#panwojteczek nieaktywny
1 lutego 2016r. o 15:08
ja ostatnio klepałem moją mazdę w warsztacie przy kościuszki http://www.moto-uslugi.com/warsztat/boleslawiec/zdzislaw-klitynski cenowo w miarę ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tani blacharz niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 9:22
Witam, czy ktoś może podać jakiś namiar na w miarę taniego blacharza? Chodzi o konkretne numery kontaktowe, gdyż swoim autem nie mogę podjechać na żaden warsztat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.