Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pieczony prosiak gdzie?

~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 12:35
naataliia napisał(a): potwierdzam jadłam wyroby pana Kotwicy i sa pyszne natomiast zgadzam sie z przedmowca mnie tez obrzydza kiedy na wesele wjezdza cały prosiak czy dzik czy inne zwierze i nie jestem wtedy w stanie tego zjeść
Jesz,jesz, aż ci się uszy trzęsą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 13:06
~ napisał(a): A nie obrzydza cię kurdzak kaczka indyk gęś też są w całośći ?? No i zostają jeszcze rybki i inne owoce morza też w całości i też z oczami ??



Ja jem tylko filet,albo po prostu sztuke mięsa wycięta np z szynki czy polędwicy czy schabu ,to nie wygląda jak część ciała,tak jak kiełbasa nie wygląda jak zamordowane ciało zwierzaka choć ma to pochodzenie ale nie odstrasza wyglądem ,nie jem owoców morza ,kurczaków pieczonych,smazonych.nóg,skrzydeł ,ryb z głowami i płetwami,wnętrznosci w rodzaju watrób,serc itp,wszystko to ,owszem można zjeść po odpowiednim przekształceniu bo takie ubite i upieczone ciało jakiegokolwiek stworzenia nie budzi apetytu u wrażliwych ludzi ,lecz niestety coś zgoła odmiennego.

Zmoderowano 18.01.2014 godz.18:05 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 14:06
Mięso to ciało,więc nie opowiadaj dyrdymałów,wcinasz świnkę tak czy tak.Nie udawaj takiej ę,ą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 14:23
~ napisał(a): Mięso to ciało,więc nie opowiadaj dyrdymałów,wcinasz świnkę tak czy tak.Nie udawaj takiej ę,ą.



Nic nie rozumiesz ,nie jestem ą ,ę ,tylko kostka rybna wyglada jak jedzenie ,mam świadomość ,ze jest ciałem ryby,ale wrażenia wzrokowe robią swoje,widze ,ze nie masz o tym pojęcia prymitywne zapatrywanie nie kazdy posiada,dla mnie jest ogromnie wazne jak wyglada to co jem ,nawet wtedy ,kiedy jest ciałem jakiegos stworzenia..Niektórzy tak maja ,ze nie moga zjeść z oczami ,uszami i tak dalej,co innego kotlet a co innego kształt zwierzęcia jak za życia ,ale myśle ,ze i tak nic nie skumasz . :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 15:46
kumata,jednak jesteś:ę,ą!Takich bzdetów napisanych przez ciebie,rzeczywiście nie kumam.

Zmoderowano 18.01.2014 godz.18:06 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
18 stycznia 2014r. o 12:17
~ napisał(a):
Dokładnie o to chodzi,nikt nie mówi ,ze to nie jest smaczne ,tylko ,zeby jeszcze nie tak w całości podawać ,tylko pokrojone na ładne plastry i bez tych głów z wydłubanymi oczami i bez uszu i bez ryjka ,litości ;( ;( ;( ;( ;( :/ Zmoderowano 16.01.2014 godz.22:25 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)

Przypomniał mi sie tekst z japońskiej bajki Super Świnka jak to przeczytałam.
Ogonek i ryjek są moim orężem,prawda i rozumem zło przezwyciężę,dzięki mocy planety kwiiik. :D
Dzięki :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bzz niezalogowany
18 stycznia 2014r. o 12:18
dobrą pieczenice robi Pan Łach w Parzycach jadłam i jest pyszna jego adres to Parzyce 25 warto tam podjechać

Zmoderowano 18.01.2014 godz.18:04 - powód: korekta po zgłoszeniu (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
26 września 2014r. o 11:25
Chcialabym prosic o podanie namiarow na Pana Kotwice z Boleslawca.To PILNe. Z gory dziekuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego