Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Drogi: Gierałtów i Nowogrodziec priorytetem w budżecie na 2014 r,

~zniesmaczony niezalogowany
29 listopada 2013r. o 22:12
Władze Nowogrodźca planują inwestycje drogowe na 2014 głównie w Nowogrodźcu i co nie dziwi lecz smuci w Gierałtowie?


Dlaczego nie dostrzega się elementarnych potrzeb w innych miejscowościach. Gdzie niejednokrotnie, aby się dostać do swoich posesji brną w błocie, a o tłuczniu można pomarzyć?

Na pomoc innym i wycieczki są pieniążki, są pieniążki na dzbanki a na potrzeby własnych mieszkańców brakuje.

W załączeniu wykaz priorytetów drogowych na 2014 r,
[img=1385759496_ph325xi.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 22:43
Nawet dla zawsze solidarnego Gościszowa nie znalazła się kasiorka:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 23:53
denerwuje mnie takie durne gadanie-jestem z Gierałtowa i od lat prosimy o remont drogi, bo brodzimy po kolana w błocie i zawsze jest odpowiedź że nie w tym roku, bo nie ma kasy, więc nie gadajcie że tylko w Gierałtowie robi się drogi, bo ja widzę że wszędzie się robi tylko nie u nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 23:53
denerwuje mnie takie durne gadanie-jestem z Gierałtowa i od lat prosimy o remont drogi, bo brodzimy po kolana w błocie i zawsze jest odpowiedź że nie w tym roku, bo nie ma kasy, więc nie gadajcie że tylko w Gierałtowie robi się drogi, bo ja widzę że wszędzie się robi tylko nie u nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 2:09
Relich jak objął władzę to pierwsze co zrobił to droga z Gierałtów-Nowogrodziec (aby wygodniej do pracy mu się jeżdziło) przez cały Gierałtów ciągnię się piękny dywan z latarniami- powiedz poprzedniku mojej wypowiedzi w której wsi masz taki asfalt?? Wykroty, Czerna, Zebrzydowa, Kierżno, Gościszów??? odpowiadam, że nigdzie tylko w Gierałtowie, ale co się dziwić, Burmistrz z tej miejscowości to i inwestycje tam się prowadzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w PiSdu z taką równością niezalogowany
30 listopada 2013r. o 8:08
Jest taka wioska, którą w 2006 roku dotknął „palec boży” od tego czasu ma nowy wodociąg, wyremontowaną i rozbudowaną remizę, wyasfaltowane wszystkie drogi i dróżki, nowy asfalt przez całą wioskę, chodnik przez całą wioskę, Szkołę co miała być zamknięta a jest wyremontowana, jedyna z wiejskich co ma boisko ze sztuczną nawierzchnią a w roku wyborów to i nową szatnie na boisko i nowe asfalty a nawet sale gimnastyczną dostanie. Wszystko pięknie tylko dlaczego kosztem innych wiosek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nowy niezalogowany
30 listopada 2013r. o 8:28
K i podziękować Burmistrzowito mądry ten powinien wiedzieć,zedroga i swiatla to pozytywne uruchomienie AUTOSTRADY,i dojazd do A-4,pieniądze nie Gminne.5
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~puk puk jest tam ktoś niezalogowany
30 listopada 2013r. o 8:50
~nowy napisał(a): K i podziękować Burmistrzowito mądry ten powinien wiedzieć,zedroga i swiatla to pozytywne uruchomienie AUTOSTRADY,i dojazd do A-4,pieniądze nie Gminne.5


Ta. Droga przez Gierałtów drogą do Europy, ba całego świata a może i do zbawienia!?! Gdzie Gierałtów a gdzie autostrada!?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza