Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ochrzczenie dziecka, gdy rodzice nie mają ślubu.

3040
#misiek1032 nieaktywny
7 grudnia 2013r. o 23:48
kc napisał(a): Mam nadzieję, że tych rad powyżej nie udzielali katolicy, bo trochę wstyd : ).

zawsze sie znajdzie jakis (...) co walnie glupi komentarz!! jezeli rodzice chca ochrzcic dziecko to chyba swiadczy o tym ze sa katolikami a ze nie maja slubu to ich sprawa i ci co powyzej udzielali rad maja racje,a wstyd to krasc i z du...spasc!!!



Zmoderowano 08.12.2013 godz.11:14 - powód: błąd cytowania oraz ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 grudnia 2013r. o 0:03
misiek1032 napisał(a): zawsze sie znajdzie jakis balwan co walnie glupi komentarz!! jezeli rodzice chca ochrzcic dziecko to chyba swiadczy o tym ze sa katolikami a ze nie maja slubu to ich sprawa i ci co powyzej udzielali rad maja racje,a wstyd to krasc i z du...spasc!!!


Misiek, jak już cytujesz, to rób to dobrze, bo później jeszcze ktoś pomyśli, że ja takie głupoty piszę : ).

Masz prawo myśleć w ten sposób, bo nie jesteś katolikiem. Śpij spokojnie i nie denerwuj się tak : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10677
#jola25 nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 7:59
Na Staszica i na kwiatowym księża nie robią problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ck niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 8:09
kc napisał(a): Mam nadzieję, że tych rad powyżej nie udzielali katolicy, bo trochę wstyd : ).



temu jak zwykle nigdy nic nie pasuje.....
najlepszy , najmądrzejszy i najśliczniejszy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z.W niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 9:22
Witam obecna religia i msze prowadzone przez księży to , nie to samo co było w czasach Pana Jezusa.Kosciół odepchnał mase ludzi od siebie poprzez prowadzenie propagandy oraz polityki w domu Bożym.Jezus nigdy nie prosił o pieniądze jak to robią ksieża , za chrzest , za slub , za wystawienie metryki itp. dokumentów.Z kościoła zrobili księza fabrykę pieniędzy za darmo , co jest bezprawiem tyle mogę napisać o nich ,a chrzest żadna łacha , Jezus nikomu nie prawił zasad i morałów robił to dla dzieci. Tak nas uczono , teraz wykleja sie Świątynie złotem pokazuje bogactwa a nie przykłada do wiary tylko kasa wyglad prześciganie sie kto ma ładniejsze wnętrze swojego kościoła bez sensu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 9:38
jola25 napisał(a): Na Staszica i na kwiatowym księża nie robią problemów.


Potwierdzam to prawda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 10:59
~Ja napisał(a): Ni nie nabędziesz jest taki ksiądz ze marudzi ale nie to jest najgorsze ich cenniki masakra
pewno wojciech na łasickiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 11:48
~Z.W napisał(a): Witam obecna religia i msze prowadzone przez księży to , nie to samo co było w czasach Pana Jezusa.Kosciół odepchnał mase ludzi od siebie poprzez prowadzenie propagandy oraz polityki w domu Bożym.Jezus nigdy nie prosił o pieniądze jak to robią ksieża , za chrzest , za slub , za wystawienie metryki itp. dokumentów.Z kościoła zrobili księza fabrykę pieniędzy za darmo , co jest bezprawiem tyle mogę napisać o nich ,a chrzest żadna łacha , Jezus nikomu nie prawił zasad i morałów robił to dla dzieci. Tak nas uczono , teraz wykleja sie Świątynie złotem pokazuje bogactwa a nie przykłada do wiary tylko kasa wyglad prześciganie sie kto ma ładniejsze wnętrze swojego kościoła bez sensu


Zgadzam sie w 100 procentach... Przykro mi, że to wszystko to prawda.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza