Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 15:50
Ulica parkowa "prosi się o remont" znacznie dłużej niż 5 lat. Argument o braku pieniędzy jakoś nie przekonuje, skoro było na wiele innych rzeczy, niekoniecznie "pierwszej potrzeby". Ten kto mieszka przy asfalcie nigdy tego nie zrozumie, jak to jest dzień w dzień po dotarciu do domu czyścić buty albo z błota albo z kurzu. Kto ma auto to ma wiecznie brudne, obłocone, zakurzone, nie wspominając już nawet o uszkodzeniach samochodu przy stałym korzystaniu z takiej drogi. Gdziekolwiek trzeba się udać - do lekarza, do sklepu, na przystanek, żeby dojechać np. do urzędu - czyści się buty, bo wstyd. Tylko komu powinno być wstyd? Temu kto apeluje, prosi, błaga i jest ignorowany?
Ile tak można żyć? Rok, dwa można się przemęczyć, ale kilkanaście lat bądź dłużej??
Co da spokojne wieloletnie pisanie pism i czekanie? Jak widać na przykładzie parkowej - niewiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2014r. o 15:56
Z tego co się dowiedziałam to ten wasz wódz w młodości przebywał najpierw w zakonie, później w seminarium ale został wykluczony i wziął się za politykę.każdy szuka szczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11883
#A...z nieaktywny
14 lutego 2014r. o 20:18
Moi drodzy byłam na tej sesji, gdzie pan B. kazał wybierać pomiędzy drogą a szkołą...to się w głowie nie mieści... dlaczego Wykroty muszą wybierać a inni nie. Stając w obronie pani sołtys- wiecie co ona może- napisać się, najeździć, naprosić i nic- oni zrobią co chcą! Po co pisanie planu budżetowego przez sołtysa?
Człowiek się najeździ napisze naprosi i co, puste obietnice i tyle. Pytanie- dlaczego nasza gmina zmarnowała tyle nie napisanych projektów z UE?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zrób tą drogę niezalogowany
14 lutego 2014r. o 20:22
Nie jestem z Wykrot i nie próbuję dzielić mieszkańców ,droga w środku wsi niczym poligon ,Burmistrz roztrwonił nie takie pieniądze a teraz każe wybierać droga albo szkoła,Ja mówię krótko jedno i drugie bez żadnej łaski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka gminy niezalogowany
14 lutego 2014r. o 22:17
~zrób tą drogę napisał(a): Nie jestem z Wykrot i nie próbuję dzielić mieszkańców ,droga w środku wsi niczym poligon ,Burmistrz roztrwonił nie takie pieniądze a teraz każe wybierać droga albo szkoła,Ja mówię krótko jedno i drugie bez żadnej łaski .
Nie jest jeszcze tak tragicznie do wiosny wytrzymacie,a zresztą to nie jest miasto na większości wioskach w Polsce tak wyglądają drogi wiejskie,a co wy z Wykrot chcecie miasto zrobić mają być wszędzie asfalty,nie wierze w to, że jak by był inny Burmistrz to by wam porobił wszystkie drogi, raczej to w Polsce jest nie możliwe.W naszym kraju niestety nie ma dobrobytu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o. nie Mateusz niezalogowany
15 lutego 2014r. o 7:04
~ napisał(a): wasz wódz w młodości przebywał najpierw w zakonie, później w seminarium


To by tłumaczyło dlaczego oddał z budżetu gminy setki tysięcy na sprzątanie ruin klasztoru? Kolejne setki tysięcy na dotacje do kościoła? Dziesiątki tysięcy na wycieczki do Watykanu? Orszaki, szopki i tylko czekać ołtarzyka na rynku i konfesjonału w gabinecie. Piąta kolumna czarnych wyciągnęła z Bolesławca macki i zagarnęła Nowogrodziec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec Gminy niezalogowany
15 lutego 2014r. o 12:49
~mieszkanka gminy napisał(a):
~zrób tą drogę napisał(a): Nie jestem z Wykrot i nie próbuję dzielić mieszkańców ,droga w środku wsi niczym poligon ,Burmistrz roztrwonił nie takie pieniądze a teraz każe wybierać droga albo szkoła,Ja mówię krótko jedno i drugie bez żadnej łaski .
Nie jest jeszcze tak tragicznie do wiosny wytrzymacie,a zresztą to nie jest miasto na większości wioskach w Polsce tak wyglądają drogi wiejskie,a co wy z Wykrot chcecie miasto zrobić mają być wszędzie asfalty,nie wierze w to, że jak by był inny Burmistrz to by wam porobił wszystkie drogi, raczej to w Polsce jest nie możliwe.W naszym kraju niestety nie ma dobrobytu.
!! KAŻDY W GMINIE NOWOGRODZIEC PŁACI PODATKI I MA PRAWO WYMAGAĆ !! MYŚLĘ ,ŻE CZASY PODZIAŁU MIĘDZY MIASTEM A WSIĄ JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁY ;( WIDZĘ ŻE KOMUŚ SIĘ WYDAJE ,ŻE NIE !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~drogowiec niezalogowany
15 lutego 2014r. o 16:58
Robert piszę do ciebie powoli bo nie wiem czy biegle czytasz ,człowieku nie rób z gęby cholewy jeśli obiecałeś drogę to ją wyremontuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza