Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~mieszkaniec niezalogowany
15 lutego 2014r. o 19:41
wykroty maja nowego "MACZO" ? no,no,no?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szef szefów niezalogowany
15 lutego 2014r. o 21:59
Gdyby w każdej wiosce był taki Maczo to Relich całkiem inaczej traktował by mieszkańców bo o czerwoną kartkę było by łatwo..ja dalej mówię swoje "RELICH MUSI ODEJŚĆ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2014r. o 23:32
~mieszkanka gminy napisał(a): ....W naszym kraju niestety nie ma dobrobytu.


Chyba jest ale tylko w jednej miejscowości i to razi. Gierałtów nie musi wybierać ma sale i dwie drogi asfalcik jak malina a reszta.....

[img=1392503567_1s6wwlj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2014r. o 23:37
~drogowiec napisał(a): Robert piszę do ciebie powoli bo nie wiem czy biegle czytasz ,człowieku nie rób z gęby cholewy jeśli obiecałeś drogę to ją wyremontuj.


Pan Burmistrz jak przekona 50% procent radnych + 1 to myśli, że może przekręcić 15 tys. mieszkańców gminy.

w załączeniu wykaz pism[img=1392503822_d642okx.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2014r. o 23:49
~ napisał(a):
~drogowiec napisał(a): Robert piszę do ciebie powoli bo nie wiem czy biegle czytasz ,człowieku nie rób z gęby cholewy jeśli obiecałeś drogę to ją wyremontuj.


Pan Burmistrz jak przekona 50% procent radnych + 1 to myśli, że może przekręcić 15 tys. mieszkańców gminy.

w załączeniu wykaz pism[img=1392503822_d642okx.gif]

[img=1392504556_852w25k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2014r. o 23:55
~drogowiec napisał(a): Robert piszę do ciebie powoli bo nie wiem czy biegle czytasz ,człowieku nie rób z gęby cholewy jeśli obiecałeś drogę to ją wyremontuj.


Obiecał, obiecał a teraz nie chce się wywiązać.
Mój dziadek powiadał słowo "cenniejsze od pieniędzy"

Menadżer odpowiedzialnej firmy wyłoży własna kasę aby nie wyjść na gołosłownego.. co zrobi Robert Marek Relich i 150stu Rdnych?
[img=1392504929_3k1fgic.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zet niezalogowany
16 lutego 2014r. o 9:58
Jest takie powiedzenie pluj dziwce w oczy a ona powie że pada deszcz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2014r. o 11:34
~zet napisał(a): Jest takie powiedzenie pluj dziwce w oczy a ona powie że pada deszcz.


Ile trzeba mieć jadu w sobie aby po tylu latach wodzenia mieszkancow za nos teraz kazac wybierac.

Postawe pana Tomczuka znakomitego pedagoga pozostawie bez komentarza-wspanialy przyklad postaw obywatelskich daje uczniom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.