Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 14:55
jeszcze niedawno burmistrz z mieszkańcami gierałtowa do telewizji poszedł że droga z gierałtowa do czernej jest w złym stanie i że powiat jej nie robi
kto mieczem wojuje od miecza ginie...
teraz mieszkancy wykrot idą do tv na relicha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
9 lutego 2014r. o 17:09
Jeżeli chodzi o drogi powiatowe to pan burmistrz jest pełen cennych rad gospodarskich co jak należy zrobić. Szkoda tylko że nie widzi własnego nosa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~et25 niezalogowany
9 lutego 2014r. o 17:16
Już czas najwyższy zrobić tę drogę. Wystarczy deszcz i przejść się nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
9 lutego 2014r. o 19:36
Ja jak miałem remont domu to jeździłem tanim samochodem, nie miałem żadnych rozrywek-po prostu żyłem oszczędnie bo miałem poważniejsze wydatki. No i nie mogę zrozumieć burmistrza skoro mieszkańcy za których jest z mocy urzędu odpowiedzialny nie zaspokoi ich podstawowych potrzeb tylko wypieprza pieniądze na dzbanki, propagandę sukcesu, kalendarzyki katering przy byle okazji. To jest też potrzebne ale jak już mam z grubsza ogarnięte podstawowe potrzeby- tak bynajmniej to rozumiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J23 niezalogowany
9 lutego 2014r. o 21:03
007 Ty rozumiesz bo na wszystko musiałeś sam zapracować . Natomiast Relich nie zarabia tylko wydaje i to nie swoje dlatego nie umie rozgraniczyć potrzeb od zachcianek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
9 lutego 2014r. o 21:55
W budżecie gminy jest to opisane "parking i ogrodzenie przy GCKiS" nie chodzi tylko o sam parking ;) - 120 tys. Natomiast fontanna GARNIEC - 155 tys. Ile wydano nie chciało mi się szukać, ale na pewno nie mniej niż zaplanowano...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 7:35
~ktoś napisał(a): W budżecie gminy jest to opisane "parking i ogrodzenie przy GCKiS" nie chodzi tylko o sam parking ;) - 120 tys. Natomiast fontanna GARNIEC - 155 tys. Ile wydano nie chciało mi się szukać, ale na pewno nie mniej niż zaplanowano...


W naszej gminie trzeba burmistrza który jest za mieszkańcami a nie buduje majestatyczny urząd.

Kontrast działań Relicha widzicie sami dzbanek i kretowisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ggg niezalogowany
10 lutego 2014r. o 9:50
jakie "tylko na Bolcu"? a tu:
http://www.luzyce.info/boleslawiec/to-nie-jest-droga#comment-7028
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu