Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 10:10
Ja myślałam że to żart jednak się myliłam.Mieszkańcy Gościszowa zorganizowali w lipcu 2013 prywatną wycieczkę do byłej Jugosławii dokładniej do Bośni ,głównym organizatorem był sołtys Szynka .Natomiast pan Relich pojechał za nimi swoim prywatnym samochodem tylko po to żeby wycieczkowiczów tam powitać i na ten haniebny spektakl pobrał 1000zł gminnych pieniędzy twierdząc że gdyby przyjechał służbowym autem wraz z kierowca to kosztowało by to wiele drożej.Teraz widzicie państwo dlaczego brakuje pieniędzy na drogi i na wyjazdy na basen dla dzieci ze szkoły w Nowej Wsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 12:37
~ napisał(a): Ja myślałam że to żart jednak się myliłam.Mieszkańcy Gościszowa zorganizowali w lipcu 2013 prywatną wycieczkę do byłej Jugosławii dokładniej do Bośni ,głównym organizatorem był sołtys Szynka .Natomiast pan Relich pojechał za nimi swoim prywatnym samochodem tylko po to żeby wycieczkowiczów tam powitać i na ten haniebny spektakl pobrał 1000zł gminnych pieniędzy twierdząc że gdyby przyjechał służbowym autem wraz z kierowca to kosztowało by to wiele drożej.Teraz widzicie państwo dlaczego brakuje pieniędzy na drogi i na wyjazdy na basen dla dzieci ze szkoły w Nowej Wsi.


Trzeba poprosić braci Bośniaków o pomoc. Może tamtejszy burmistrz też nakaże sprzedaż cegiełek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beznadzieja niezalogowany
10 lutego 2014r. o 13:26
Szanowny panie Burmistrzu jak czytam te komentarze to myślę że faktycznie pan drwi sobie z podatników na pewno było by to dużo taniej gdyby powitał pan wycieczkowiczów po powrocie z Bośni w Gościszowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 14:27
http://www.luzyce.info/boleslawiec/dziurawa-sprawa

tutaj burmistrz pięknie wypowiadał się że: "będzie mocno wskazywał na problemy i będzie oczekiwał od władz powiatu żeby to było wykonane w standardzie żeby można było bezpiecznie tymi drogami się poruszać" - Relich

"przykre jest, że trzeba gospodarzowi danej drogi udowadniać i pokazywać jaka jest potrzeba remontu tej drogi" ot tak się wypowiadali ludzie wraz z burmistrzem
tyle tylko że po tyg naprawili im te dziury a my czekamy juz 20 lat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poliskann niezalogowany
10 lutego 2014r. o 15:04
Lekceważenie przez Burmistrza i Radę Miasta mieszkańców miasta i gminy to nic nowego. Wydano lekką ręka dużo pieniędzy na rzeczy, które można robić wtedy, gdy zostaną zaspokojone podstawowe potrzeby ludności a do takich z pewnościa należą drogi. Nawet w samym Nowogrodzcu jest osiedle przy ul. Morelowej, które powstało w latach dziewięćdziesiatych ubirgłego stulecia i tylko dzięki zaradności jej mieszkanców nie brną oni w błocie bo sami za własne pieniądze utwardzili drogę. Burmistrz zna tę drogę bo czsami tamtędy przejeżdża ale widocznie wychodzi z założenia, że skoro mieszkańcy jakoś sobie poradzili i nie pyskują to problemu nie ma i nie będzie się angażował w jakieś tam inwestycje drogowe. Mieszkańcy widzą jak są traktowanii przez urzędników, ale już niedługo spotkamy sie przy urnach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 16:17
~~007 napisał(a): Chciałbym poznać projektanta tego parkingu i spacerownika więziennego przy budynku "kulturalnym" w N-cu.za 130 tysięcy zŁ.to wybrukował by cały rynek z odwodnieniami. Cała ta droga w Wykrotach tyle nie będzie kosztowała. Poproście Wykrocianie swojego radnego Filistyńskiego o kontrole wykonania tego parkingu i o Waszą drogę. Na pewno tego nie zrobi bo nie dostaną kolejnego radiowoziku no i tak wygląda legalna korupcja.


ta gmina z Relichem na czele nie ufundowała NIC- NICZEGO dla Policji
jeżeli jest inaczej i masz na to dowody to je przedstaw
bo ja wiem że burmistrz grosika nie wyłożył na Policje w Nowogrodźcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 16:31
~ napisał(a):
~~007 napisał(a): Chciałbym poznać projektanta tego parkingu i spacerownika więziennego przy budynku "kulturalnym" w N-cu.za 130 tysięcy zŁ.to wybrukował by cały rynek z odwodnieniami. Cała ta droga w Wykrotach tyle nie będzie kosztowała. Poproście Wykrocianie swojego radnego Filistyńskiego o kontrole wykonania tego parkingu i o Waszą drogę. Na pewno tego nie zrobi bo nie dostaną kolejnego radiowoziku no i tak wygląda legalna korupcja.


ta gmina z Relichem na czele nie ufundowała NIC- NICZEGO dla Policji
jeżeli jest inaczej i masz na to dowody to je przedstaw
bo ja wiem że burmistrz grosika nie wyłożył na Policje w Nowogrodźcu

Tylko potraficie narzekac, nic dziwnego ze łatwo wami zarządzać. Zorganizujcie sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
10 lutego 2014r. o 18:17
No tak Panie Foilistyński jest Pan przewodniczącym Komisji Rewizyjnej .Zakładam ,że skoro jest Pan policjantem to umie Pan czytać akty prawne ze zrozumieniem . O tuż Ust. o Samorządzie Gminnym nakłada pewne obowiązki na tę fundamentalną komisję. Każda skarga na działanie burmistrza czy funkcjonowania urzędu powinna być przedmiotem zainteresowania komisji rewizyjnej. A samo zapewnienie , że burmistrz nie kupował prezentów dla policji to nic nie znaczy bo jest to szkodliwa praktyka w całym kraju. Natomiast ludzie mają wątpliwości co do kosztów poniesionych na ten parking - myślę ,ze słusznie to Pan powinien dokonać tej kontroli i nie tylko czy nie za drogo ale czy jest to w ogóle parking i dla kogo? bo na pewno nie dla interesantów. Łaski Pan nie robi bo jest Pan na podwójnej służbie jak policjant i jako radny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.