Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 9:31
~Matador napisał(a): Ktoś się obawia Katy, komuś puszczają nerwy...Dobry objaw.


Radzę nie traktować forum bolec.info jako wskaźnika poparcia, czy swoistego sondażu przedwyborczego.
Jeżeli Pan Kata zamierza startować to chciałabym wiedzieć na ile jest zaangażowany w sprawy mieszkańców, bo dla mnie to się bardziej liczy niż to, że już kiedyś siedział w urzędzie i zna rozkład sal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 9:59
Na pewno Pan Kata ma na sercu dobro mieszkańców i będzie sprawował urząd zgodnie z zasadami samorządu lokalnego ,jest człowiekiem wyrozumiałym skończył szkołę w zakresie ekonomi samorządowej ,jest swoim człowiekiem który współuczestniczył w rozwoju naszej Gminy głosujmy na człowieka któremu daleko jest do mściwości w przeciwieństwie do obecnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 11:09
~ napisał(a): Na pewno Pan Kata ma na sercu dobro mieszkańców i będzie sprawował urząd zgodnie z zasadami samorządu lokalnego ,jest człowiekiem wyrozumiałym skończył szkołę w zakresie ekonomi samorządowej ,jest swoim człowiekiem który współuczestniczył w rozwoju naszej Gminy głosujmy na człowieka któremu daleko jest do mściwości w przeciwieństwie do obecnego.


Wszystko ładnie pięknie, tylko interesowało mnie co Pan Kata robi dla mnie jako mieszkańca naszej Gminy tu i teraz, a nie co zrobi jeśli zostanie wybrany. Co robi obecny burmistrz wiem ze strony urzędu, z jego własnej strony, czasem też z bolec.info lub też ze specjalnie ku temu drukowanej gazetki. Co Pan Czurejno robi dla ludzi wiem z bolec.info. Co robi Pan Kata i gdzie mogę o tym poczytać? Wiem, że będąc radnym powiatowym ma dużo większe możliwości wpływania na sprawy Gminy niż zwykły mieszkaniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 12:28
Pan Kata jest bardzo aktywnym radnym działa w kilku komisjach jest przewodniczącym komisji Zdrowia i Opieki Społecznej jest również zastępcą przewodniczącego komisji Rewizyjnej ,na początku kadencji zaproponował Burmistrzowi Relichowi że jako radny który chciałby wyjść na przeciw mieszkańcom wraz z pozostałymi radnymi z naszej Gminy dla ułatwienia przekazu że będzie pełnił dyżury radnego w Nowogrodźcu razem z radnymi gminnymi lecz pan Relich powiedział że nie życzy sobie żeby obcy ludzie szwendali mu się po Ratuszu. Radni Powiatowi do dzisiaj pełnią w ten sposób dyżury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 12:43
A moje pytanie nie było gdzie pan Kata siedzi i za ile, tylko co obecnie dla mnie robi i skąd się mogę o tym dowiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 14:09
Kim ty jesteś że dla ciebie Kata ma coś robić powiedz co dla ciebie zrobił Relich przez dwie ostatnie kadencje,bo tak jak mi to podniósł opłaty za śmieci ,wodę ,ścieki ,oraz podatki od nieruchomości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 14:54
~ napisał(a): Kim ty jesteś że dla ciebie Kata ma coś robić powiedz co dla ciebie zrobił Relich przez dwie ostatnie kadencje,bo tak jak mi to podniósł opłaty za śmieci ,wodę ,ścieki ,oraz podatki od nieruchomości.


Jestem zwykłym mieszkańcem Gminy. Pytam jedynie w swoim imieniu, w kontekście ewentualnego startu Pana Katy na burmistrza. Jeżeli mam na kogoś oddać swój głos w wyborach to wolę wiedzieć kto co dla mnie jako mieszkańca Gminy robi, przy czym liczą się tu konkrety a nie obietnice. Z takich informacji mogę sobie wybrać kto mi najbardziej odpowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MCM niezalogowany
15 marca 2014r. o 17:46
Może pan Kata jako prominentny działacz PO przekona swoich zwierzchników aby dorzucili się z naszych podatków i dokończyła chodnik w Wykrotach lub nawet w ramach nowego otwarcia z.Gminą sfinansuje Relichówkę? To będzie coś, nie będzie licytacji na obiecanki cacanki tylko faktyczne działania, będzie okazja do zrobienia sobie fotki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza